Přejít na obsah

Oneskorené striekanie vody na predné sklo


ddrmodes

Doporučené příspěvky

Tak som to včera skúšal a aj ja to mám opozdene vpredu, avšak nepríde mi to ako problém. Tak či tak pôjdu po zime tie gumy stieračov na výmenu lebo po zime už nebudú v najlepšej kondícií. lol

BTW: čo som tak sondoval medzi známymi, tak aj im to opozdene tlačí vodu a to majú všetci rôzne značky. Takže to nebude chyba iba Fabií a Roomstrov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... Tak dôkazmi nedisponujem... :smich: Auto v blízkej budúcnosti nebudem rozoberať, DP FII nemám a v FI niesu znázornené hadičky ostrekovačov... Túto info mám z jedného topicu, už ani neviem čo sa v ňom preberalo. Tento ventil by sa mál nachádzať niekde pri zadných ľavých dverách u FI. Samozrejme nemal som ešte potrebu hľadať ho. :palec2::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603: no wow, som myslel, že FII sa nelíši až tak od FI v oblasti elektroniky, rozvrhnutia dielcov a podobne. :palec2: Inak skladám klobúk dole pred tebou, podľa toho čo píšeš si mal FI odstrojenú do poslednej šrubky. ;)

Ale ok, nebol som si istý či je použitý alebo nieje spätný ventil na zadný ostrek. Ak vieš na isto že tam nieje, nevidím dôvod s tebou nesúhlasiť. B)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento zpětný jednocestný ventil, o kterém píše "Prochy" mě funguje bez problému 2. rok. Montoval ho zmámí který se věnuje stěračům a ostřikovačům pro škodovku. Je namontovaný pod plastovým obložením levého předniho podběhu. Investice cca 15kč, bohužel pro škodovku velký peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...