Přejít na obsah

Maska


Lukáš85

Doporučené příspěvky

Zdravím , prosim vás, scháním masku na octaviu , přikládám foto , pokud byste někdo věděl kde bych ji sehnal..dejte vědět..díky..

Seženeš ji například tady:

http://www.cartechgroup.cz/?detail&did...p;kid=skoda_159

http://www.rusmich-tuning.cz/Mattig/Maska-...vana_g3008.html

ještě taky u Tuning-Centra, ale tam je nezajímavá cena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte pánové chcel by som vas poprosit či by niekto nevedel zohnat, alebo nema doma nahodou tento diel prednej masky na O1 1.8 20V SLX r.v 1999 ,lebo v obchode zato pýtaju nehoraznu cenu a nepotrebujem komplet celu masku , len ten diel ktory mam prasknuty....no a vrakovisko som chcel skusit ale co mam najbližie tam taku nemaju no a druha je od nas asi 150km a nie je iste ci tam zozeniem, keby sa inak nedalo zoberem aj komplet masku za slusnu cenu dik

post-10078-1190044197_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to dobře chápu, tak scháníš jen samotnej plastovej rámeček masky a to v barvě stříbrná metla?

....ano iba ten plastovy ram......vedel by si mi s tym pomoct?

Myslím, že mám jeden rámeček v garáži, ale nevím v jakém je stavu, já se podívám, nafotím a ozvu se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to dobře chápu, tak scháníš jen samotnej plastovej rámeček masky a to v barvě stříbrná metla?

....ano iba ten plastovy ram......vedel by si mi s tym pomoct?

Myslím, že mám jeden rámeček v garáži, ale nevím v jakém je stavu, já se podívám, nafotím a ozvu se.

OK ...vopred dik!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahojte, chci se zeptat, mám nyní octavii 99 ale provádím komplet přestavbu předku na RS(světla,nárazník atd. ) Jediné co bych zatím nechtěl měnit je maska.Mám tam sporotvní masku od Milotecu pro r.v,. 99. Nemáte někdo fotky jak to bude vypadat nebo spíš co je naní tak rozdílné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
pokud vim tak v masce nejsou, avaji se pod masku... ale stejnak je dle silnicniho zakona pouzivat nesmis-

Prodávala se i maska se světly, jen nevím kde ji sehnat. A použít se nesmí věcí.... v noci přídavné světla jako když najdeš a na blbečky s mlhovkama když nejsou třeba je to celkem účinný rentgen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...