Přejít na obsah

Demontáž autorádia Melody CD


Hanz1

Doporučené příspěvky

najprv zacni radiom konkretne to tvoje drzi na dvoch sroboch ktore su pod plastovymi krytkami v hornych rohoch radia a licuju s celom radia tie vyberes podpacenim najlepsie ihlou. Su tam hviezdicove sroby chce to origo srobovak lebo nadstavec s hex kitom sa tam nemesti. Vysrobuj tie dva sroby a radio si trosku povytiahni asi 1 alebo 2mm. Potom pokracuj s plastovym ramikom okolo radia a klimy najlepsie bude ked zacnes od popolnika na hrane ide to bez nejakych nastrojov staci ktomu tenky srobovak s ktorym iba podpacujes plastove zapadky na bokoch su 2 na pravej a dva na lavej a tie vrchne tych je asi 5 na tie si daj bacha tam treba baterku a radia treba povytiahnut kolko ide uz som to robil asi 5x ale po pamati to nedokazem stale. No a ramik mas dole.

Kastlik iba vyberies ten je iba nasunuty. Konektory z radia vyberies tak ze je tam tak akoby plastova zapadka ktoru vytlacis dohora, antenu zatlacis na konektore a jeto.

Ja som daval uz aj STREAM a teraz mam AUDIENCE. Musis si kupit za cca 40centov dva pliesky a dva sroby maju ich v Skodovke zober so sebou srob co ti ostane po demonztazi radia a jeden pliesok do ktoreho sa ten srob zarezava. Pokial davas AUDIENCE nezabudnni antenu pripojit na ten hnedy privod nie na biely !

Hnedy privod orezes t.j. jeden vycnelok aby vyzeral ako ten biely.

A mas to. Nahodis konektor natukas kod sipkami co bol k radiu das SCAN a pocuvas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najprv zacni radiom konkretne to tvoje drzi na dvoch sroboch ktore su pod plastovymi krytkami v hornych rohoch radia a licuju s celom radia tie vyberes podpacenim najlepsie ihlou. Su tam hviezdicove sroby chce to origo srobovak lebo nadstavec s hex kitom sa tam nemesti. Vysrobuj tie dva sroby a radio si trosku povytiahni asi 1 alebo 2mm. Potom pokracuj s plastovym ramikom okolo radia a klimy najlepsie bude ked zacnes od popolnika na hrane ide to bez nejakych nastrojov staci ktomu tenky srobovak s ktorym iba podpacujes plastove zapadky na bokoch su 2 na pravej a dva na lavej a tie vrchne tych je asi 5 na tie si daj bacha tam treba baterku a radia treba povytiahnut kolko ide uz som to robil asi 5x ale po pamati to nedokazem stale. No a ramik mas dole.

Kastlik iba vyberies ten je iba nasunuty. Konektory z radia vyberies tak ze je tam tak akoby plastova zapadka ktoru vytlacis dohora, antenu zatlacis na konektore a jeto.

Ja som daval uz aj STREAM a teraz mam AUDIENCE. Musis si kupit za cca 40centov dva pliesky a dva sroby maju ich v Skodovke zober so sebou srob co ti ostane po demonztazi radia a jeden pliesok do ktoreho sa ten srob zarezava. Pokial davas AUDIENCE nezabudnni antenu pripojit na ten hnedy privod nie na biely !

Hnedy privod orezes t.j. jeden vycnelok aby vyzeral ako ten biely.

A mas to. Nahodis konektor natukas kod sipkami co bol k radiu das SCAN a pocuvas.

díky mnohokrát, podle tvého popisu bych to měl v pohodě zvládnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas zac poviem pravdu ze som sa do toho pustil prvykrat bez akejkolvek skusenosti trvalo mi to pol dna a ani ma nenapadlo pozret net. Toto forum som nasiel az vtedy ked mi audience nechcel ladit stanice :-) a nastastie to tu bolo popisane s tou antenou a upravou konekora takze nemal som to rozobrane 1x ale dnes to v pohode zmaknem do 10 minut vymenit. Staci sa s tym hrat a kutit :-) Raz po kupe auta asi mesiac mi zacal svietit check ta oranzova kontrolka. Bol som v skodovke dali to na pocitac a vyhodilo im sporadicku chybu nejakeho spetneho ventilu vyfukovych plynov a ze si mam pripravit 200€ na diel+robota ked sa mi to objavi znova tak mi chybu vymazali a siel som prec. Samozrejme asi po 100km zacala svietit znova ale to som uz mal peniaze na ze to idem spravit ale u znameho. No ten dal dole ten plastovy kryt motora a co nevidi jedna tlakova hadicka ktora vedie k tej "ciernej skrinke" bola roztrhnuta. Hadicku vymenil a bolo po chybe a kontrolka bez zasahu diagnostiky po nastartovani zhasla :-) no a po tej dobrej sprave som mu chcel nechat zarobit tak som u neho kupil najvacsiu baterku aka sa mi tam vosla (okolo 80Ah) lebo tam bola povodna od vyroby AKUMA okolo 60Ah a origos zhavice mi este vymenil ze ma dobru cenu na ne. Povedal ze mu mam dat 100€ a spokojny som od neho isiel. Po tej prihode s tou hadickou mam nebehanych cca 6000km a vsetko OK. Niekedy nad tym uvazujem ako by spraval servis ci by mi vymenili len hadicku alebo aj ten ventil :-)

Este spomeniem ze ked som mal auto novo kupene a nebyt tohto fora tak mi doteraz vrzga okno pri stahovani som fajciar a dost mi to vadilo hlavne vlete ked som ho maval dole a ked som prisiel do firmy okna pootvarane na firme a vsetci sa pozerali aky verkel to prisiel :-) Ten trik s WD40 je uplne perfektny vlastne ako vsetky triky ktore su tu takze je to tu ako PRIRUCKA USETRI alebo UROB SI SAM :-)

Editováno: , autor: Vladimír1977
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj nevíš jak demontovat http://www.skoda-aut...fc%3d0000000062 z Fabia comby 2006, fábku mám porpvé v životě doma a byla tam základní výbava tak si chci dát repro aj do zádu díky za pomoc, myslim, že to nebude zas až tak velký rozdíl od octavie :D . Zbytek jsem tu už našel :D Sice nemám moc zkušeností, ale s drobnýma radama to zmáknu :D

Editováno: , autor: Martasjirak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...