Přejít na obsah

brzdove svetla


luco888

Doporučené příspěvky

Mam problem s brzdovymi svetlami. Ide o Octaviu '98 1,8T. Nesvietia mi brzdove svetla ani na jednej strane a ani stredove na okne. Pozeral a vymienal som vsetky ziarovky, poistky a nic nepomohlo. Spinac na brzdovom pedali som skusal premostit kuskom drotu a ziadna zmena, takze spinac to tiez nebude. Vag nic neukazuje. Na pristrojovke nic nesvieti. Inak funguju vsetky svetla a komplet cela elektrika. Je tu niekto schopny, kto by vedel o co moze ist? Odkial su napajane brzdove svetla, resp. kadial vedie kabelaz v prednej casti vozidla? Dakujem za vsetky rozumne prispevky a verim, ze mi niekto pomoze moj problem vyriesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A měřils jestli na spínaču máš napětí?Napětí vede přes pojistku č.13 na spínač a přes spoj pod palubkou v levo na žárovku levýho světla a odtam na pravou žárovku.Třetí brzd. světlo vede z toho spoju pod palubkou a konektor (podle výbavy) na žárovky třetího sv.Jestli nesvítí žádná tak chyba bude někde mezi spojem a pojistkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem s brzdovymi svetlami. Ide o Octaviu '98 1,8T. Nesvietia mi brzdove svetla ani na jednej strane a ani stredove na okne. Pozeral a vymienal som vsetky ziarovky, poistky a nic nepomohlo. Spinac na brzdovom pedali som skusal premostit kuskom drotu a ziadna zmena, takze spinac to tiez nebude. Vag nic neukazuje. Na pristrojovke nic nesvieti. Inak funguju vsetky svetla a komplet cela elektrika. Je tu niekto schopny, kto by vedel o co moze ist? Odkial su napajane brzdove svetla, resp. kadial vedie kabelaz v prednej casti vozidla? Dakujem za vsetky rozumne prispevky a verim, ze mi niekto pomoze moj problem vyriesit.

Pojistka č 13 v pojistkovým boxu je OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem vsetkym za prispevky ale ak si pozorne precitate temu je v nej ze poistky som skusal vsetky funkcne resp. 13 poistka je dobra.....ziarovky ok....aj spinac som premeral a nasledne namiesto neho dal kusok drotiku aby som premostil energiu namiesto spinaca a nic......stale ziadna odozva tak kde by mohol byt problem? zajtra idem ten spinac skusit vymenit aj ked vag ani na palubovke mi nic nesvieti uvidim ci to pomoze ak nie tak uz fakt neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...