Přejít na obsah

Ukazatel kontroly tlaku v pneumatikách


Nicholas

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahojte nechcem zakladat novu temu tak sa opytam tu:

Vedel by niekto namontovat potrebne prislusenstvo a spojazdnit senzory na priame meranie tlaku v pneu tak aby sa to zobrazovalo na Maxi dote pripadne na colombovi?

Mam na mysli tak ako v Passate alebo Audi tlak a teplota.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Dobrý den,

kontrola tlaku v pneumatikách se mi zdá jako užitečná funkce. Už jsem měl v plánu si ji nechat i dodatečně domontovat, ale pohořel jsem hned v prvním servise kde mi řekli, že se to nedá dodělat. Ale zjistil jsem že se dá kabeláž, tlačítko koupit a nakódovat.

Ptám se tedy jestli neznáte někoho, nebo přímo servis kde to dělají?

Mám O2 před FL rok výroby 2006. Nevím jestli to pomůže, ale auto je vybaveno ESP.

děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny,

tak hlásím, že jsem si úspěšně nechal domontovat TPM. Pro profíka necelá hodinka práce a cena? Světe div se, cena jen 1000kč. Prostě bomba, ještě levnější než když si to necháte origo od výrobce za 1800kč.

Spokojenost, za ten pakatel doporučuji naprosto všem. Tak hojte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám takovou zvláštnost a vlastně i dotaz. Dneska jsem jel z daleka a hlavně po dálnicích. Během cesty jsem měl zapnutý tempomat a najednou "zemřel", tedy úplně se vypnul. Zapínal jse ho a vypínal, ale vůbec nereagoval. Myslel jsem že tedy odešel. Zhruba po 60km se ale rozsvítila kontrolka tlaku pneumatik. Myslel jsem za to, že elektrika se úplně zblaznila. Na benzínce jsem zistil že tři kola jsou podhuštěné a vše napravil. Tlačítkem SET! jsem uložil nové informace a pokračoval v cestě. Najednou jsem zjistil, že tempomat funguje. Je tedy možné že kontrola pneumatik vydala signál že něco není v pořádku a tempomat (automatizovaný proces) se odpojil dokud nebyla sjednaná náprava? V podstatě by to bylo logické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souvislost to mít nebude mě se taky občas vypne tempomat ale už jsem přišel na to čím to je, stačilo sešlápnout brzdu a pak jsem chtěl znovu aktivovat tempomat a nic.Až jsem zkusil šlápnout na brzdu jen na kraj a smeknout nohu z pedálu a ten trochu bouchne a tempomat zas funguje takže je to ve spínači na brzdy tam hledej chybu blnoucího tempomatu.A co se týče gum jak je možný že si měl podhuštěný hned tři?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...