Přejít na obsah

Žhavení


martezo

Doporučené příspěvky

Nazdar. Ako si zistil ze ti tam nejde prud? Lebo normalne to riadi RJ. Ked vytiahnes konektor na cidle chlad. kvapaliny tak nasimulujes nizku teplotu a vtedy to zhavi asi 20 sekund. Alebo test vagom na kontrolku a zhavice.

No k veci. rele je na 4 pozicii v rele boxe pod palubovkou. 4 z lavej strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím přátelé a doufam že mi někdo poradíte...

Mam octaviku 1.9tdi a nejde mi nastartovat ani podlouhém točení, proto jsem se obrátil na kamaráda co mi to napíchnul a zjistil, že je prý přerušené kostření žhavících svíček. Proměřením bylo zjištěno, že prou do žhaviček jde ale od nich prý to ,,kostření´´ vede přez budíky a řídící jednotku a to je prej problém to najít... Zřejmě bude špatnej kontakt svazku, nebo bude třeba přepálenej, přetrhlej a tak. Neměl by někdo nějakej tip kam se kouknout , kde býva často přerušen svazek nebo přepálen? nebo jakoukoliv jinou info která by mi pomohla? nějak to nemužem najit a rozebírat celý auto a přoměřovat vše je na týden a je to asi ažto poslední řešení. Díky Majk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...