Přejít na obsah

Výmena vnútorných kľučiek


Michal25

Doporučené příspěvky

Ako vidno z obrázku ...

post-40168-1259841872_thumb.jpg

...nálepka na rámiku okolo kľučky sa my akosi pokrčila (imitácia luxusu á la MB) a škrie ma to chcem sa spýtať ako sa dá vymenit ( je to k tapecu nejako zacvaknuté alebo pritavené na stálo?). Chcel by som tiež nech my niekto poradí krok za krokom ako dať dole tapeci z dverí aby zbytočne nedošli k úhone.

Nové som si vyhliadol tu: http://www.auto.asp2.cz/superb-interier.aspx

Ak vie niekto lepšie zohnať dajťe vedieť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmýšlal som kúpiť nové a tieto skúsiť "repasovať". Rozrezať napr. po obvode tú fóliu, stiahnuť, natrieť nejakým chemoprenom a natiahnuť naspať ale neviem či by sa my to podarilo tak natiahnuť.

Fénom to asi naozaj nemá zmysel lebo pod týmy bublinkami to už vôbec nelepí.

Rozmýšlal som ešte kúpiť tie druhé označené tuším ako NICRO, neviete či ten povrch tiež nie je iba nálepka? Nebude to síce pasovať ku výduchom vzduchu ktoré mám tiež lesklé ale radšej menej pekné ale kvalitné. Aspoň by som nemusel čakať že sa my to isté za rok spravý aj s tými novými.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Rozmýšlal som kúpiť nové a tieto skúsiť "repasovať". Rozrezať napr. po obvode tú fóliu, stiahnuť, natrieť nejakým chemoprenom a natiahnuť naspať ale neviem či by sa my to podarilo tak natiahnuť.

Fénom to asi naozaj nemá zmysel lebo pod týmy bublinkami to už vôbec nelepí.

Rozmýšlal som ešte kúpiť tie druhé označené tuším ako NICRO, neviete či ten povrch tiež nie je iba nálepka? Nebude to síce pasovať ku výduchom vzduchu ktoré mám tiež lesklé ale radšej menej pekné ale kvalitné. Aspoň by som nemusel čakať že sa my to isté za rok spravý aj s tými novými.

Já mám ty tmavé a nezdá se mi že by to bylo lepené.Zatím to drží bez problémů na to jak je to staré auto.

Snad se nepletu a nezakřikl jsem to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to neni spatnej napad je nechat pochromovat:) na jare stim neco udelam urcite:) diky za napad!!!

ja mam taky tmavou verzi,prave sem chtel sehnat stejnou barvu,no ale neni to jen tak,bud stim neco udelam,nebo koupim nove vsechny za 3200kc:),sakra to je palka jako za krytky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Čao pánové

Víte někdo číslo barvy na těchto rámečcích o dva příspěvky výše. Dal jsem do barvy auta všechny 4 madla a vypadá to divně(barva 9431 tuším mystic modrá). Mám v barvě rámečku i vnitřní lišty, tak kdybych hodil madla do této barvy, tak by to tolik nemlátilo do očí :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...