Přejít na obsah

Dům snů.


mira

Doporučené příspěvky

Kluci kdo aspoň trošku sledoval ví že včera vypadl mladý pár Zuzka s Ondrou...

Zustal pár Dana a Robert a Dana a Jan....

Dana a Robert se předvedli jako bezpáteřní hajzlové...

Výhra patří jednoznačně Daně a Janovi-modrý pár...

kdo koukal tak ví..

PROSÍM HLASUJTE PRO MODRÝ PÁR Dana a Jan...sms ve tvaru DUM M na tel 906 06 09

kluci díky..já bych se nemohl koukat jak to vyhrajou ty šedivý....pomožme modrým:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi celý pořad zhnusil po vypadnutí mladého páru. Co normální člověk má říct na argument "šak jsou mladí a třeba ani spolu nezůstanou"?

Nech jdou všichni do prd...!! Doufám, že stejného argumentu použijou i na šedivé. "Šak jsou staří a dlouho spolu nezůstanou!!"

Jsem pořad viděl všehovšudy třikrát,ale po minulém dílu opravdu fuj hnus!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty argumenty již dříve vyhozených párů byli byli opravdu ubohé a jen na základě toho jak kdo komu padl do oka, teď jde ale o to

jestli má vyhrát jeden nebo druhý a to co tam předvedli ti starší, Dana a Robert byl vážně hodně velkej hnus.

Chovali se jak nějaký mistři světa a jak by jim to už patřilo, naprosto nepříjemní a netolerantní hovad*

Že ani nejsou manželé by mi tak nevadilo ale ona mi přijda jako opravdu bezcharakterní člověk a Robert je naprosto to samé.

Jo ještě něco, v některé dílu bylo řečeno že je Robert nevím už přesně, ale 3x nebo dokonce 4x rozvedený, o tom tedy taky nemám

moc dobré mínění, asi to bude pěknej prevít :)

Výhra jednoznačně modří Dana - Jan !!

Koukám na fórum k tomuto na Nově, vidím že všeobecný názor je celkem jednoznačný.

http://dumsnu.nova.cz/forum/hlasujte-s-rozumem-t15658

Editováno: , autor: Pepa Čech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šedí jsou hňupi...stejně tak jako ta stará máňa co měla toho mladyho borca...tu bych kopl do xichtu... :aggressive: takovy blby kecy...a to jak se ten Robert smál tomu jak Zuzka brečí tak za to bych ho vyhodil hned...nevděčník...já to taky přeju modrym...ti jediný jsou svoji..jako nemyslim manžele..ale to, že se chovaji furt stejně a vhodně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marketingové oddělení Novy zaslouží pochvalu a vánoční prémie, protože když se takové téma objeví na takovémto specializovaném foru, tak to svědčí o tom, že dělají svoji práci opravdu dost dobře. Na stupidity show tohoto "kalibru" super výsledek ...

Pár dílů jsem viděl ... Hm, pěkná iluze o tom, že ten, kdo vyhraje bude šťastně bydlet v domečku, který si vlastnoručně postavil s dalšími 18 neumětely ... Jasně, lidi, kteří jsou přes půl republiky. Kteří jdou jen pro peníze do podobné soutěžě, kde se ztrapní na kvadrát. Předpokládám, že většina ze zúčastněných by neměla ani na běžnou údržbu a provoz takového baráku. Natož aby se z něj dostali někde do práce (mj. 2 auta jsou standard a nutnost), pokud teda vůbec předtím nějakou měli, když si můžou půl roku takhle blbnout v unimobuňce ...

Dnes se smějeme reakci závodního výboru už nevím jaké nemocnice, který před 30 lety reagoval v novinách na televizní vztah Blažeje a Iny ... a tohle je úplně to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...