Přejít na obsah

radio eonon1012


OIZIK

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
nemate ho nekdo v cestine? jde mi oto ze mi nefunguje dotykovi displey ale jinak funguje a pry se to tam da nejak nastavit akorad nevim jak ? poradi nekdo pls?
na stránkách výrobce EONON.com něco najdete

Úpřimnou soustrast a asi se rozlučte s penězi za rádio jako já.Moje asi 5 měsíců staré rádio E 1010 přestalo úplně hrát a jela jen couvací kamera.Po reklamaci asi po 32 dnech mi prodejce rádio vrátil prý do rádia někdo zasahoval / což není pravda/ a náklady na rádio byly - rádio cca 6 000Kč,montáž v odborném odborném servisu kvůli záruce 1200 Kč kde mi ukradli pojistkové pouzdro s pinem na couvací kameru - couvací kamera 1000, zadní tv anténa 500. -montáž couvací kamery a tv antény od známého 500. Celkově mne přišlo rádio na cca 8000 kč a jelikož zatím jednám s prodejcem bez advokátů a nevím, zda se mám soudit , protože prodejce mi odmítá uznat záruku a na tato rádia asi není opravna a dle sdělení prodejce oprava je nerentabilní , koupil jsem si bazarové autorádio škoda SYMPHONY se kterým jsem spokojen. U rádia EONON za slunce nebyl vidět pořádně panel lcd ani natočení nepomohlo a příjem také neby nijak zvášt kvalitní. Přeji Vám aby se Vám problémi jaké jsem měl já vyhli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nj...ale to je jako když hrách na stěnu hází... :)

...onehdy jsem viděl v CRVéčku taky 2DIN Eonon...na můj dotaz proč do takového auta si koupil takový shit...se na mě udiveně podíval se slovy...vždyť je dobrý ne...?...tak jsem mu řekl ať si počká...

Měl puštěný "Kabáty :ble "...obraz byl jakoby zamlžený bez kontrastu...co víc k tomu dodat

...jo...teď už bude zase k dispozici...byly vyprodány...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...-clarion-VZ409E

...myslím si, že se vyplatí si připlatit než mít takové problémy a s takovými prodejci...

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...