Přejít na obsah

kdo se vyzna strecha dodelani extra panorama do o2 help


vwberni

Doporučené příspěvky

ahoj videl jsem v nemecku golfa 6 kterej je octavii 2 combi asi nejvic podobnej a mel tu panoramu hned jsem si to zamiloval a moc by jsem to chtel dodelat

jsem pripravenej si v servisu objednat novu sklenenou strechu jestli jsou rozmery totozne ???

zrejme je i jinak vykousla strecha ? je to auto stejne rozmerem ? slo by tam prevarit tu strechu a proste to dodelat ? je to bomba na octavii se to bohuzel neprodava ale treba superb a roomster to ma taky ... poradte jestli vite

prosim bez rozmlouvani ze jsem upadl atd proste se mi to libi a jestli je to jen trochu mozne tak to tam chci dostat ...

strechu bych klidne odrizl a koupil z golfa i s panorama

jeste je moznost od webasto holandia 500

http://images.google.cz/imgres?imgurl=http...DN%26start%3D21

to by tam slo urcite ale to je trochu neco jinyho no na ten origo to nema ani nahodou

post-22121-1259887331_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně myslím, že bys mohl narazit při technické nebo při nehodě s pojišťovnou atd.

Dodělání představuje několik problémů. Třeba čalounění stropu si moc neumím představit.

Po elektrické stránce by to nějak jít mohlo.

Díra ve střeše bude mít určitě vliv na tuhost karoserie a tu mají v originále asi nějak ošéfovanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena bude nahorázná a není jistý že to prodají samotný jen tak.......a pak mi to přijde jako naprostá hloupost...viz co psal..j0ska

protože ani dodělávka obyč střešního okna jen tak bez problémů nejde a tad yto bude horší...

zde máš nějaký postřehy..sice u ROOMA..ale i tak..

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=20424

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně jakýmkoliv zásahem do konstrukce střechy se naruší tuhost celé konstrukce, protože ta se vždy počítá u celku jako takového. Navíc je otázkou, jaký je tvar střechy na obou autech, dost poch\buji, že bude totožný co se týká rádiusů a zakřivení. Takže opravdu to přijde jako hovadina, opravdu na to nic jiného sdělit nejde..navíc určitě to neprojde u TK a ani bourat bych s tím nechtěl, pokud se to přece jen podaří nějak zbastlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim..o víkendu jsem jezdil se Superbem Combi v plné palbě, měl také tuhle panoramatickou střechu.

Ve prostřed té prosklené střechy je příčka, po kterou okno dál nejde stahnout.

V autosalonu říkali, že s tímto oknem má Superb combi dokonce větší tuhost karoserie než s obyčejnou střechou..

To okno je opravdu super z výroby, ale dodělávat ho je napprostý nesmysl ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na začátku se musím přiznat, že bych do toho osobně nešel, na druhou stranu znám pár případů, kdy se měnila střecha na novém autě kvůli tomu, že se zapomněla namontovat střecha pro střešní okno, tím chci jen říci, že origo. střešní okno není až zas takový problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...