Přejít na obsah

Rozebraní turba 81kw


Thor Steinar

Doporučené příspěvky

Zdravím odborníci,potřeboval bych rozebrat turbo 81kw a nejde mi to.Chtěl bych ho vyčistit a jediny co jsem odšrouboval je ta baňka s membránou,dál nic.Našel jsem foto rozebírání turba,ale tam není poznat jestli se musí nejdřív demontovat osička s vrtulkou a hlavne jak páč jsem to zkoušel a nehlo se to,zabíral jsem fakt dost.Potom nevim jak lehce má jít pohnout s tou membránou,když na to zatlačím tak to fouká ,ale dát si tu baňku do ruky a jen tak palcem na to máčknout teda nejde.Turbína přestala fungovat a myslím,že potřebuje jen vyčistit.Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako uz nechapu nic, proc se nekdo vrta do tak choulostivych veci jako je turbodmychadlo. To turbo je vyvazeno a pokud ho rozvazis tak lehne a taky tim muzes pohrbit celej motor. To je nekomu lito si zaplatit 2tis za opravu regulace??? A mit to bez starosti.. :kuk::feve:

Ale ja se ptal jestli mi nekdo poradi s tim jak ho rozebrat,dat 2 tisice by mi nebylo lito protoze jsem dal rovnou 17 za nove,pokud nechces reagovat k veci tak to neres,ja doufam ze mi nekdo poradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja se ptal jestli mi nekdo poradi s tim jak ho rozebrat,dat 2 tisice by mi nebylo lito protoze jsem dal rovnou 17 za nove,pokud nechces reagovat k veci tak to neres,ja doufam ze mi nekdo poradi.
A co to máš za ty prachy za turbo ;) a pokud ti chce někdo poradit a je to člověk který o tom hodně ví a zná :palec2: tak se hned nevztekej .Potom se dívíte že vám nechce nikdo poradit. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to máš za ty prachy za turbo ;) a pokud ti chce někdo poradit a je to člověk který o tom hodně ví a zná :palec2: tak se hned nevztekej .Potom se dívíte že vám nechce nikdo poradit. :)

Rád bych Ti nějak poradil,jelikož mi také letos kliklo turbo a sám jsem si na to netroufnul a svěřil jsem to raději odborníkovi,který mi ho z repasoval za 6000 a od té doby šlape jako hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...