Přejít na obsah

typ převodovky OII 1,6MPi?


bimboun

Doporučené příspěvky

Odešla mi převodovka na OII 1,6 MPi 75kW, r.v.2005. Nevíte někdo, jaké má označení a zda se dá zaměnit např.s převodovkou z OI 1,6 MPi 75kW?

Event.zda se nedá nahradit např.převodovkou z OII 1,6FSi...

Díky....

V etce zadej tvé VIN a v položce informace najdeš origo kod převodocky k tvému vinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako je to mozne, ze ti odisla prevodovka ??? Popis co sa vlastne stalo .... Uplne si ma vystrasil :kuk:

Jak je to možné, to netuším. Prostě najednou rána jako z děla, chrasty chrasty, louže pod autem, a řazení v háji - už se nejde rozjet a vydává to strašný zvuky už jen při tlačení vozu i při vypnutém motoru a neutrálu - asi se něco zozskočilo uvnitř. Na vlastní oči jsem to ještě neviděl. Najeto 190tis km.

Editováno: , autor: bimboun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to možné, to netuším. Prostě najednou rána jako z děla, chrasty chrasty, louže pod autem, a řazení v háji - už se nejde rozjet a vydává to strašný zvuky už jen při tlačení vozu i při vypnutém motoru a neutrálu - asi se něco zozskočilo uvnitř. Na vlastní oči jsem to ještě neviděl. Najeto 190tis km.

post-31954-1260118570_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohledej tady na foru pořádně, už se to tady řešilo. U 1,6 má převodovka konstrukční vadu a střihnou se tam nýty... tím se něco uvolní - ozve se strašná rána, prorazí to skříň , vyteče olej a konečná...

detaily si už nepamatuji, neměl jsem 1,6 octávii a taky už to dlouho, ale četl jsem detailní popis toho co se stane tady na foru. Byl to asi jeden nebo dva ročníky... Pár lidí to tady už postihlo...

edit.. akorát mám pocit že to ale byla O1... že by problém přetrval i do O2???

Editováno: , autor: 1.8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odešla mi převodovka na OII 1,6 MPi 75kW, r.v.2005. Nevíte někdo, jaké má označení a zda se dá zaměnit např.s převodovkou z OI 1,6 MPi 75kW?

Event.zda se nedá nahradit např.převodovkou z OII 1,6FSi...

Díky....

Kod prevodovky mas napisany aj v servisnej knizke+ je na datovom stitku ktory mas nalepeny v kufri vedla rezervy. :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...