Přejít na obsah

(FI) elektrické vyhrievanie zrkadiel


Eddie

Doporučené příspěvky

virgin: Muzes rict kde je za takovou cenu maji?

Oficialni Skoda cena je 726,- Kc/ks

Třeba tady. Stačí zadat heslo sklo zrcátka...

Nerikam, ze nemaj dobry ceny, ale at hledam jak hledam, zrcatko 6Y1857521C na Fabii za 155,- Kc jsem tam nenasel... :disgust:

je tam, ale stoji 129,71 s DPH. :t

Jo to je velkoobchodní cena-je k tomu nutný přičíst ještě tu přirážku minimálně 10%, jak tam píšou...ale přesto by to mělo do těch 150Kč být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Dnes ráno jsem si musel oškrábat i zrcátka, protože zrcátka cca po celým oškrabání auta byla stále zamrzlá. Jak dlouho cca trvá rozmrznutí zamrzlých zrcátek? Musím zapnout vyhřívání pouze na ovladači zrcátek, nebo zároveň pustit i výhřev zadního okna? Nevíte, jaká pojistka je případně na zrcátka? Když vám vyhřívání funguje, cítíte teplo ze zrcátka ?

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jelikož píšeš, že nevyhřívá jen levé, tak bude pojistka v pohodě... Mohlo by to teoreticky být zoxidování kontaktu ve sloupku (mezi károu a dveřmi je takový gumový vlnovec, v kterém je ten konektor).

Hej, hej. Poistka je v pohode. Tú som pozeral... Skusim teda pozriet ten kontakt.... Dik za radu... Dúfam, že to bude v tom...

Peter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kajfáš

a když zapneš vyhřívání, slyšíš ten zvuk sepnutí? Pokud ano, tak máš asi stejný problém jako já... měl jsem staré skla zrcátek zezadu úplně spálený, proto mi nevyhřívaly. S kamarádem jsme je vypáčili, a vyměnili za nové vyhřívané skla zrcátek a nyní plně funkční :palec2:

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Koukám na Tvojí vizitku o autě a pokuď máš origoš el.okna tak je to lehký jako facka. Kup zrcátka předfacelift z dlouhým drátem do ŘJ dveří a přepínač 6Y1959565 F s konektorem a podle DP zapoj piny a v kabině udělej propoj od A sloupku do BSG a od pojistky pro výhřev a máš to. A pak ještě musíš nakódovat přes VAG ovládání výhřevu. Zrcátka se budou hejbat automaticky

post-16481-1260103216_thumb.jpgpost-16481-1260103225_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kubenec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za radu, ale nemam stahovanie okien, ani nechcem robit el. nastavitelne zrkadlá. Ide mi iba o to rozmrazovanie... Tieto schemy som pozeral, akurat to ide cez RJ okna, a kedze ta je sucastou motorceka stahovania, tak tu nemam...

Fungovalo by to keby som to zapojil do RJ auta, na pin, z ktorého ide kábel do vyhrievania zadného skla? tým padom by som nemusel mat nejaky dalsí vypínač... Fungovalo by to spolu s rozmrazovaním zadného okna... ci som uplne vedla? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubenec dík za vysvětlení,jednuduchý jak facka :smich: ,až na to že jsem z toho teda vůbec nic nepochopil,v takovýchto věcech já se vůbec nepohybuju. Myslel jsem to asi stejně jako Slovakfan,že bych prostě natáhl kabel od spínače vyhřívání zadního okna do zrcátek a bylo by to spínané spolu s ním. Ale jak píšeš tak to asi nepujde. Ale dík. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...