Přejít na obsah

(FI) elektrické vyhrievanie zrkadiel


Eddie

Doporučené příspěvky

Dakujem páni, este tri veci a bude mi to uplne cele jasne.

Mám si kúpit presne take rele ako je na obrazku? Myslim s tym istým cislom. Typy su označene podla císel vsak?

Ako sa napojím na spínaciu skrinku? (vazne neviem, nesrandujem... :-))

Existuje rele aj s tou zhásaciou diodou, ci to tam musim dorobit? Ak musím dorobiť, co to je za dioda? Kupim bezne v elektre?

(inak skusil som zavolat do jedneho elektra, ktoré poznam, a povedali mi, ze maju autorele priamo s odporom, co nahradza tu diodu. Cize ak tam dam take, nemusim riesit diodu?)

Editováno: , autor: Slovakfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte ma napadlo ked pozrieš do poistiek tak tam budeš mať prázdne pozície ale musí tam byť pin aspoň na jednej strane. Tak si zisti kedy je tam prúd pri zapnutom klúči alebo stále a máš to.Dohodíš druhý pin a je to hotovo.

To stými relátkami fakt neviem.

Tu poistku uz mam, este doriesit to rele. Dufam, ze Koldo poradi... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Koukám na Tvojí vizitku o autě a pokuď máš origoš el.okna tak je to lehký jako facka. Kup zrcátka předfacelift z dlouhým drátem do ŘJ dveří a přepínač 6Y1959565 F s konektorem a podle DP zapoj piny a v kabině udělej propoj od A sloupku do BSG a od pojistky pro výhřev a máš to. A pak ještě musíš nakódovat přes VAG ovládání výhřevu. Zrcátka se budou hejbat automaticky

attachicon.gifEl.zrc_tka_1.jpgattachicon.gifEl.zrc_tka_2.jpg

dodelavam do své face Fabie I 2005 classic elektricka vyhřívaná zrcatka. Elektricka okna mam dodelana pomoci origo svazku z predface Fabie a mam zrcatka take z predface Fabie(s dlouhym kabelem do ridici jednotky stahování oken). Bude nejaky problem to zapojit, kdyz kombinuji predface svazek a predface zrcatka s face Fabii? Resp. schema zapojeni je treba vzit pro predface nebo pro face?

A jeste ohledne ovladace:6Y1959565 F je tedy ten, co bych mel použít?

Predem dekuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Hoj lidičky, mám na F1 manuální zrcátka, trochu mě mrzí, že nejsou vyhřívaný. Sehnal jsem pouze vyhřívaný zrcadla a kabelama bych to nejradši připojil třebas k vyhřívání zadního skla. Kde vedou kabely (a barvy?) do vyhřívání zadního skla? Napojil bych se přímo na to, ať jsou sepnutý pouze "chvíli", co výhřev zadku.

Díky Luk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééé, tak to je paráda, to jsem tady hledal...

Jen k tomu vyhřívání: bílej kabel, na kterej je výhřev nabastlenej, nevede rovnou z tlačítka výhřevu zadního okna, co? Ale vypadá to, že to jde až za relé. To budu muset cestou od relé do výhřevu zadku najít bílej kablík o průřezu 2,5... Nevíte někdo kudy ten kabel vede? Abych nemusel kabel k zrcátkům tahat od relátek, nebo od zadního skla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 9 měsíců později...

Mám problém s vyhrievaním spätných zrkadiel aj keď je spínač ohrevu na palubovke vypnutý.Naštartujem motor nezapnem spínač ohrevu zadného skla (je totožný aj pre zapnutie ohrevu spätných zrkadiel) a zrkadlá sú ochvíľu teplé až horúce,zadné vyhrievanie neviem skontrolovať hmatom.Na prepínači nastavenia zrkadiel je nastavené na ohrev,ale tak to má byť,ako som písal ohrev sa aktivuje spoločným spínačom na palubovke pre zadné sklo.Stretol sa s tým niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, kimmi napsal:

Mám problém s vyhrievaním spätných zrkadiel aj keď je spínač ohrevu na palubovke vypnutý.

...

Na prepínači nastavenia zrkadiel je nastavené na ohrev,ale tak to má byť,ako som písal ohrev sa aktivuje spoločným spínačom na palubovke pre zadné sklo.Stretol sa s tým niekto?

No to teda ne, výhřev zrcátek je od zadního skla oddělenej = každý má svůj spínač. Vypni si ohřev na ovládači zrcátek a bude po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Fabii II to tak funguje ale na I?Vždy som mal tem prepínač na nastavovanie zrkadiel na ohrev a nikdy to nekúrilo keď som nezapal ohrev pre zadné sklo.Je zaujímavé že v inzerátoch sú všeky autá,ktoré majú foto vodičových dverí,resp.tohoto prepínača v polohe na ohrev to že by všetci ohrievali?Keď som kúpil dvojkovú fabču tak po zapnutí ohrevu zadného skla boli spätné studené a tam som musel prepínačom pootočiť na polohu ohrevu ale na jednotkovej to fungovalo až po, zapnutí zadného skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...