Přejít na obsah

Zvukový dignál světel a dioda ve dveřích


Vrbi

Doporučené příspěvky

Dobrý den, potřebuji poradit s nefunkční zvukovou signalizací zapnutých světel a kontrolní diodou zamknutých dveří. Rozdělal jsem zámek, měl jsem za to, že je spínač nefukční nebo rozbitý. Spínač je ovšem v pořádku, zkoušel jsem ho sepnout, ale bzučák při rozsvícených světlech nefunguje ani dioda při zamčených dveřích. Tento problém mám už od doby kdy jsem auto zakoupil v bazaru. Četl jsem na foru o tom, že může být rozbitý repráček v přistrojové desce s budíky, ale při zapnuté brzdě se signalizace ozve. Neví někdo, kde by mohl být zakopaný pes?

Zkusím koupit nový spínač a namontovat ho do dveří, ale myslím že byl funkční, jelikož po jeho deaktivaci nesvítí stropní světýlko při odemčení dveří a přestalo fungovat zámek kufru, funguje pouze při ruční páce. Nevím si už rady..děkuji za pomoc!

Jediná věc, co mě napadla, že by ve starších modelech fabia (mám r.2000, 1,4 MPI,50kw,hatchback) se zvuková signalizace světel a blikající dioda neaktivovala? Děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rozdělal celý zámek...zkoušel jsem studené spoje, vše v pořádku, zkoušel jsem i ručně mačkat mikrospínač, kufr se opět otevře když odemknu auto, svítí a střešní světýlko jak má, ale ZVUKOVÁ SIGNALIZACE ani ČERVENÁ DIODA nebliká, teď už jsem v rozumem v koncích, poradí někdo? Pravda je, že od doby co jsem koupil auto v bazaru dioda neblikala ani bzučák nefungoval. Poradí někdo?????? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte náhodou jak je propojen zvukový signál na světla z přístrojové desky na zámek dveří? Chtěl bych zkontrolovat kabely, zda je vše připojené když je zámek v pořádku...nějaké schéma nebo vodítko nebo alespoň červené dioda ve dveřích...nebo se to musí vše aktivovat VAGem? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Dobrej, omlouvám se, jestli se tady tenhle ten prodlém už řešil, ale já jsem to tu nikde nenašel...

Na fabce r.v. 2003 nefunguje zvukova signalizace... tím mylsím vůbec nic, nejde cvakani blinkru, oznámení o rezervě paliva, ruční brzdy a ani sinalizace rozsvícených dveří. Dočetl sem se tu nekdě, že všechny tyto zvuky vydává repraček za budíkama. Je možné jej nějak vyměnit, popřípadě odskoušet? Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nevíte náhodou jak je propojen zvukový signál na světla z přístrojové desky na zámek dveří? Chtěl bych zkontrolovat kabely, zda je vše připojené když je zámek v pořádku...nějaké schéma nebo vodítko nebo alespoň červené dioda ve dveřích...nebo se to musí vše aktivovat VAGem? Díky moc

Zdravím... vyriešil si už ten problém - robí to aj mne... osvetlenie sa mi pri otvorení dverí zapne aj kufor mi ide otvoriť po jazde, ale signalizácia zapnutých svetiel a kontrolka SAFE mi nefunguje? Ak áno, v čom bol problém? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...