Přejít na obsah

Nefunkční část maxidotu od rádia


Dom

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych poradit. Když jsem auto koupil měl jsem tam origo rádio symphony s MF volantem a ukazovalo na maxidotu stanici atd. To jsem prodal a dal si tam jiné sony, ale nešel mi volant a ten maxidot a to mě štve.. tak jsem si koupil zas symphony ale s MP3 a předělal jsem si podsvícení... Jenže volant funguje ale maxidot stále ne.. Nevíte čím by to mohlo být??? :help: a ještě rádio nereaguje na regulaci jasu osvětlení ovladačů, jestli se pamatuju správně tak to první fungovalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem už řešil a co sme na to koukali tak je to správně nakodované... takže opravdu netuším...

píše to chybu na nějakech reprácích (jsou v háji ale už mám připravený nový)

a ještě ne can a to nevím proč..

volant normálně funguje a rádio normálně hraje...

nejde: vrchní část maxidotu

regulace jasu

vypnutí po vytažení klíčku i když je to v rádiu nastavené

zvyšování hlasitosti při zrychlování

ptal sem se ve škodovce a rádio je do superba jako jedna z možností od roku 06

a je mi divný jak mi tu někdo psal že mám natáhnout nějaký 2 kabely k budíkům když to před tím na v podstatě tom samém rádiu všechno šlo... (jen nevím s tím zvyšováním hlasitosti bylo to vypnutý a já to neuměl zapnout)

takže si myslím že je někde nějaká chyba ale nevím kde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem už řešil a co sme na to koukali tak je to správně nakodované... takže opravdu netuším...

píše to chybu na nějakech reprácích (jsou v háji ale už mám připravený nový)

a ještě ne can a to nevím proč..

volant normálně funguje a rádio normálně hraje...

nejde: vrchní část maxidotu

regulace jasu

vypnutí po vytažení klíčku i když je to v rádiu nastavené

zvyšování hlasitosti při zrychlování

ptal sem se ve škodovce a rádio je do superba jako jedna z možností od roku 06

a je mi divný jak mi tu někdo psal že mám natáhnout nějaký 2 kabely k budíkům když to před tím na v podstatě tom samém rádiu všechno šlo... (jen nevím s tím zvyšováním hlasitosti bylo to vypnutý a já to neuměl zapnout)

takže si myslím že je někde nějaká chyba ale nevím kde..

Jednoduché máš do ISO konektoru co je připojený do rádia dva vodiče? Jeden oranžovo/hnědý , druhý oranžov/fialový???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jsou to ty v malem zelenem

tak sem dnes dal svýmu autíčku trochu péče a přitom jsem se kokal na ty kabely u rádia..

ten konektor mám obsazenej celej... v příloze jsem ho lehce načrtl (je to ten zelenej a je to i zelený pro méně chápající):-) jsou tam popsané bvarvy kabelů takl se chci zeptat teda jestli by ten maxidot neměl fungovat..

zbytek jsem vyřešil vypýnání po vyndání klíčku, regulaci osvitu a zvyšování hlasitosti při zrychlování

dáky za pomoc..

post-9448-1260647634_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dnes dal svýmu autíčku trochu péče a přitom jsem se kokal na ty kabely u rádia..

ten konektor mám obsazenej celej... v příloze jsem ho lehce načrtl (je to ten zelenej a je to i zelený pro méně chápající):-) jsou tam popsané bvarvy kabelů takl se chci zeptat teda jestli by ten maxidot neměl fungovat..

zbytek jsem vyřešil vypýnání po vyndání klíčku, regulaci osvitu a zvyšování hlasitosti při zrychlování

dáky za pomoc..

Do zeleného konektoru je zapojen CAN a Telefon!!! Viz schema. Pokud to máš jinak ta se vtom asi někdo vrtal nebo tam byla navi?

doc1.doc

doc2.doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do zeleného konektoru je zapojen CAN a Telefon!!! Viz schema. Pokud to máš jinak ta se vtom asi někdo vrtal nebo tam byla navi?

To vím že je tam zapojenej can a telefon mám to zapojený podle toho jak sem to nakreslil na tom obrázku..

Mám zapojený všechno ale ty barvy mi tam nějak neseděj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si myslím že se trošku pleteš... v příspěvku na který jsem výše dával odkaz na O1 symphony mp3 fungovalo - ovládaní na volantu s nacan jednotkou.. a cany neměl připojené, proto mu nešel maxidot ale volant šel!!!... can je pouze na propojení s maxidotem, na ovládání volantu nemá vliv... a ted do mně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...