Přejít na obsah

Nefunkční část maxidotu od rádia


Dom

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

ahoj, potřeboval bych poradit jakým kodem mám nakodovat rádio. Mám kazetove symphony, multifunkční volant a maxidot. Než začnu šachovat s káblíkama chci zkusit to nakodování jak radil Milhausek. Když jsem si auto připojil na komp a mkl se do jednotky rádia je tam nahoře kod 00203 a podtím kodování dílny 31480. Potřebuju aby mi svítila část maxidotu na rádio a aby fungovali tlačítka na volantu pro ovládání rádia. Tempomat jde.

Poradíte někdo? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim, koupil jsem si superba, rok výroby 2002 a sehnal jsem si rádio Symphony z Octavie r. v. 2004. Taky mi nefunguje horní část maxidotu, ovládání na volantu mi funguje, vypínání při klíčku mi nefunguje a rádio stále svítí ikdyž je vypnuté a vytažený klíček ze spínačky. Zkoušel jsem se připojit na VAG a píše to, že tam je příliš mnoho chyb. Co s tím? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau pánové, ačkoliv jsem prošel již všechny diskuze na téma maxidot, tak se mi stále nepodařilo zprovoznit vrchní část, která by měla zobrazovat data rádia a navigace. Mám supa 2003 navi DX - C a TMC 894 A. Měl jsem to již několikrát rozdělané, prozváněl drátky jestli nejsou přerušené a vše se zdá ok. Ze zeleného miniiso konektoru třídrát na palubovku a z TMC dva dráty na navi také v pořádku. Nevíte někdo čím by to ještě mohlo být, nenusí se něco povolovat přes vag, nebo něco překodovat? Předem dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyby vymaž a po nastartováni pak počkej co se vráti. jinak ten maxidot. Podle mě nemáš propojení budík s radiem. Podle mě ti tam bude scházet část kabeláže. A nebo se do toho před tebou někdo štoural a dělal připojení na jiné radio a trochu to pozměnil. třeba zrovna ten plus. protože tam vedou dva jeden na stalej a jeden na sp.skřinku. Koukni na tu kabeláž od radia. Jo a ješte všechny navi DX nezobrazuji na maxidotu. Nevím přesně co tam musí bejt za označení ale zkoušel jsem to a ze tři ukazovala jedna. ale je to rok co jsem to řešil tak si to uš moc nepamatuji. Taky na všechny nejdou připojit DVD i když tam pořídíš tu krab.nepujde ti obraz.

Editováno: , autor: NÉŤA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No navigace byla předchozímu majiteli ukradena a ta kabeláž nic moc(koupil komplet svazek palubovky a daval to nove), ale ty tři kabliky co jdou na budiky jsou vpořádku podle návodu cosbiho. Akorát mě ještě napadlo, jestli nejsou přepinované ty od TMC, nevite někdo na které piny mají být? Jinak mě už nic nenapadá. Chyby to nepíše žádné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu, napinoval jsem zeleny miniiso 8,9 na budiky na zelený konektor 8,9 přiletoval jsem to k těm drátům co už tam byli (podle cosbyho) a pořád mi maxík nefunguje, nevíte někdo, jak má být propojený TMC box a navi? Radio jsem nakodoval 00405 a odpojil na chvili baterku jako reset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento návod jsem vyčetl tady na foru, proto jsem také potom psal, že je to chybné napinování! Nicméně problém vyřešen, piny 2,3 na TMC boxu na can sběrnici komfort climatronicu(červená piny 2,3), piny 8,9 na navi 26pin konektor piny 26,13. Na budíkách je can 8 a 9. Zelený miniiso piny 8,9,10 na budiky T32B 30,31,32. Bez zapojeného miniiso mi nefunguje MF volant, nevím jak je to možné, ale je to tak!!! Navi jsem nakodoval 00405

Akorát nevím jak zprovoznit GALU, poradí mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj, ja mam jiny problem, mě všechno fungovalo, horni cast maxidotu i mf volant, ale asi před 14 dny jsem si všiml ze pri jizde mi občas na chvilku zhasnul ten maxidot, a delalo ted to je to zhasle vic nez rozsvicene, seka se to, a kdyz je ten maxidot zhaslej tak nejde ani mf volant, mam kazetovy symphony, ale myslim si ze tam bylo predtim cd symphony. a kdyz jsem jel ted domu, z niceho nic mi zhasly budiky, padly rafičky, vynulovaly se hodiny a pocitadlo km, palubni pocitac se nevymazal... očas mi blbne zamykani, tak mam nervy z toho zase... bojuju s vodou pod kobercem, nevim uz kudyma tam muze tect... :-( poradte. je to tou vodou?

diky za kazdou radu!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistil jsem že když chci jakoby zavřít okna i když jsou zavřená tak ta horní část zhasne, jako by bylo v tom podpětí, už to ale nezhasíná... ale přestala mi fungovat zase řidičova sedačka... musím najít pojistku, dle DP je u releboxu ale tam jsem ji nenašel...výhřev mi jede, a v pojistkách žádnou pojistku k sedadlům nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

moja otázka je naivná ale:kupil som supa v de rv,2003 nejde maxi dot ,DX navy tiež ani neovláda radio.Bol tam autotelefon ktorý je vymontovaný.Nie je tá nefunkčnosť sposobená tým??

Editováno: , autor: jurcik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...