Přejít na obsah

kontrolka oleje


bobes11

Doporučené příspěvky

Potřebuji poradit. Mám Octavia combi 1,9 TDi 81 kW, rok 2004 a můj problém spočívá v tom, že od poslední výměny oleje se mi před každým startem rozbliká žlutě kontrolka oleje. Zabliká celkem 6x a poté zhasne. Start proběhne v pohodě, motor necuká, nekouří, nezhasíná. Během jízdy se už kontrolka nerozsvítí. Olej kontroluji skoro před každou jízdou a hladina je v normálu. Prosím poraďte co by s tím mnohlo být.

Editováno: , autor: bobes11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravím nebudem zakladať nové téma ,tak to hodím sem :D

Včera sa mi stal taký problém pri jazde pípnutie a rozsvietila sa mi žltá kontrolka oleja. tak mi hneď došlo že je asi málo oleja.Na druhý deň som skontroloval výšku hladiny oleja a bolo už pod spodnú hranicu. Takže som dolial olej tak jak má byť s tým že bude všetko v poriadku. Lenže kontrolka na palubovke stále svieti. dnes som s tým skočil kamarátovi ,hodil to na počítač a žiadna chyba sa nenašla. kontrolka sa nedala ani cez VAG vypnúť aby nesvietila.

jediné čo našiel vo VAG bolo že olej nieje OK, ale do závad to VAG nedával.

Takže prosím ak viem niekto čo s tým robiť, lebo dosť mi to vadí keď to stále svieti.

ešte som zabudol že olej mením pravidelne po roku, a ďalšia výmena je v januári ale to s tým asi nič nemá.mám octaviu I 1.6i 75kw r.v2002

Editováno: , autor: Shotysk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...