Přejít na obsah

xenony O1


Pajk85

Doporučené příspěvky

Jen mě tak napadlo, zkoušel někdo vecpat přestavbovou sadu H4-1 nebo H4-2 (ne bixenon) do origo světel octávia 1 halogen? Myslím tak, aby celá přestavbová sada byla uvnitř světla. Je mi jasný, že budou potřeba slim trafa. Mimochodem do O2 se to vleze i s normálníma trafama, to mám odzkoušené. Na technické jsou z toho nemocní, pač nejde nic vidět! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mě tak napadlo, zkoušel někdo vecpat přestavbovou sadu H4-1 nebo H4-2 (ne bixenon) do origo světel octávia 1 halogen? Myslím tak, aby celá přestavbová sada byla uvnitř světla. Je mi jasný, že budou potřeba slim trafa. Mimochodem do O2 se to vleze i s normálníma trafama, to mám odzkoušené. Na technické jsou z toho nemocní, pač nejde nic vidět! :smich:

dej si origo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se na tom pracuje pánové, origa snad budou. Ale stejně by mě zajímalo, jestli se to tam vleze. Oslňovat to nemusí, když to pořádně seřídíš.

kolega v práci si takovou sadu dal do Peugeota 406 ale co sem si tak všim tak je spíč nasranej čočka neni tak velká jako origo xenon a nesvítí mu to jak očekával jediná výhoda pro něj je že jak to má čočku neoslňuje ale dělal to prej celej den protže je nejhorsší opatrně sundat sklo (plexi) světla aby se to dalo dodělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se na tom pracuje pánové, origa snad budou. Ale stejně by mě zajímalo, jestli se to tam vleze. Oslňovat to nemusí, když to pořádně seřídíš.

Kup si origo škoda!!!! Nic lepšího není!!!Namontuj si tam origo naklony + ostřikovače a pak to bude supetr!!!Ale nachystej si 20lit. Jinak od nového roku po tom půjde policie!!!A bude to docela mazec!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si origo škoda!!!! Nic lepšího není!!!Namontuj si tam origo naklony + ostřikovače a pak to bude supetr!!!Ale nachystej si 20lit. Jinak od nového roku po tom půjde policie!!!A bude to docela mazec!!!!

Já origa mám. Sice ještě ne na autě, ale mám. A na ostřiky a náklony teda pěkně kálím, dám to na kolečko. Policie není zas tak chytrá, to se zase nebojím. Jinak nevím, jak by to chtěli zjistit (u té přestavbové sady), když by to bylo celý ve světlometu. Říkám, byl jsem s dvojkou na STK a borec mi tam svítil baterkou a byl celý nešťastný, že mě musel pustit. Měl krásný úsměv, když to na něj bliklo a ještě hezčí pohled, když mi dával štempl :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...