Přejít na obsah

Dotažení nezavřených oken při zamčení


provaznik78

Doporučené příspěvky

dotaz na Dotažení nezavřených oken při zamčení klíčem to funguje ale na dálce ne dálka s dvěma tlačítky vystřelovací klíč. octavia I. Mám pouze VAG-COM 304.0 a kabel KKL-usb. 1Cxxxxxxxxx jednotka 46 , kodování jednotky 00067 dá se to změnit? nemám kodovací tabulku prosím o radu. našel jsem pouze na superVAG 8xx ale z HEX kody. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám ve škoda servisu.Vasa sice doma mám,ale vývojářského a ten je malinko jiný a nevím,proč bych já učil servisáky kteří mají podporu přímo ze škodovky??

v přizpůsobení to určitě neuděláš.

musíš se dostat do eeprom,tzn musíš znát přístup.kód,potom do jednotlivých adres a přepsat je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Cosby

No to je právě to Škodovka tě to dělat nenechá mužeš nastavit jen zamknutí nad 15km/h odemknutí vytaženým klíčku a pak blinkry při zamykání nebo odemykání víc se s tebou nikdo bavit nebude odpovídaj obvyklou větou: neni standartem z výroby nelze provést a čau kdyby to šlo tak se tu na to neptám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je že už dělám pod jinou značkou a určitý věci mi nikdo neporadí je tam rivalita a závist a zkoušet to na svým autě mužu jen občas na propustku, ale dost mě tlačí čas spíš sem rád, že stihnu aspoň něco a kdybych to nedej bože zvrtal byl by hooodně velkej problem mít tam auto do druhýho dne. Psát si kvuli tomu zakázku a platit za to že si něco dělám na svým autě se mi moc nechce. Holt to nechám jak to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: peteres

dělám v autorizáku protože mi tam nabídli nejvíc peněz a dobrý podmínky. Soukromě nemam kde dělat (prostory vybavení atd) u soukromníka v neznačkovým sem dělal první rok co sem byl v Praze a když sem to tam viděl chtělo se mi blít: výměna brzd kapaliny odsátím nádržky (prej to stačí) nový těsnění a šrouby do van sem ve skladu chtěl jen já destilku do baterek taky neznaly kola momenťákem (čuměli na mě jak z jara) o starých šroubech do řemenic při rozvodech ani nebudu mluvit věčný problemy z druhovýrobou nebavilo mě dělat práci nadvakrát protože byl špatnej lnovej tlumič, mohl bych pokračovat dál, ale nebudu svojí práci chci dělat tak abych se za to nestyděl a tam to nešlo . Že nemá někdo dobrý zkušenosti se značkovým neznamená to že je každej naho...o

Editováno: , autor: notobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

no kukam ze sa tu rozputala pekna debatka:) a tak preto sa pytam, neviem ci som to dobre pochopil, ci je moze ze dialkovym / vystrelovak + 2 tlacitka/ sa daju na dialku stiahnut-zatiahnut okna.... teraz mi to ide len s klucikom v zamku ked ho podrzim par sekund v poloho zamkut-odomknut..... a ci sa to da nastavit VAGom 304 alebo 409, popripadne keby mi niekto napisal navodik ako na to:) tak aby som nic nedodrbkal... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpovím ti jen na část dotazu - ano, nastavit to jde, já si nechal dálku montovat u elektrikáře, vím, že montoval nějaký spešl modul na dovírání oken a když zamknu auto dálkou tak se mi automaticky zavřou všechny okna ... stahování tak nefunguje, ohledně VAGu ti poradí snad někdo jiný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stiahol som si MDM ale len tu free verziu... ale otazka je ci to bude fungovat tak ze ked necham otvvorene okna a zamknem dialkou tak sa okna automaticky zavru, alebo ci sa daju dialkou aj odomknut napr. dlhsim podrzanim tlacidka....

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...