Přejít na obsah

Dotažení nezavřených oken při zamčení


provaznik78

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

ahoj borci mam otazku, ide toto dotahovanie drzanim tlacidla zaktivovat aj pri domontovani dialkoveho ovladania znacky KEETEC, pripadne nejakeho ineho alebo to funguje iba s originalnym skodovackym dialkovym? Pri zamknuti klucom a drzani to funguje. Pripadne kde to vo VAG-u najdem. Vdaka za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ani nepočítám, že můj problém, který se chystám popsat nějak tady vyřešíme, spíš to napíšu jen jako zkušenost z provozu.

O co jde?

Ne vždy se mi napoprvé odemknutí a stále držení odemykacího tlačítka otevřou okna.

Když to zkouším, tak pokaždé. Když přijdu tak do deseti minut po zamčení znova k autu a odemknu a držím, tak nic. Musím znova jakoby odemknout a už pak jedou dolů.

Když třeba jen tak v garáži, kdy jsou okna zavřené, ale auto odemknuté, je chci spustit dolů, tak sjedou třeba napoprvé.

Zavření při zamknutí je hned na poprvé.

Jen to otevírání :(

Nejde říct, že se to děje pravidelně po delší nebo nějak jinak určené době v zamknutém stavu, páč někdy po pěti hodinách stání přijdu k autu, odemknu a okna jedou dolů, jindy zase ne.

Jindy zase jen jsem pryč ani ne 10 minut a okna nic.

Když to zkouším, že zavírám/otevírám, tak pokaždé.

Všechny zámky ve dveřích jsou OK, SafeLock - OK, odemykání/zymykání klíčem - OK, odemykání/zymykání DO - OK

VAG nehlásí nic.

MKM, kterým jsem to aktivoval taky nic. Jen provedl aktivaci, vypsal současný stav a nic.

Už jsem to zkoušel jakoby znova aktivovat, prostě jsem to deaktivoval, znova aktivoval a stav je pořád stejný.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil bych o radu,zakoupil jsem alarm od Raksa,tento:

http://www.rakso.cz/detail/autoalarm-s-vystrelovacimi-klici-a-plovoucim-kodem/

Měl by mít výstup na dovírání oken,ze schéma jsem zjistil jaký drát to je ale nevím kam ho mám napojit.Mám ve dveřích řidiče komfortku a všechny okna v elektrice.Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Ne vždy se mi napoprvé odemknutí a stále držení odemykacího tlačítka otevřou okna.

Když to zkouším, tak pokaždé. Když přijdu tak do deseti minut po zamčení znova k autu a odemknu a držím, tak nic. Musím znova jakoby odemknout a už pak jedou dolů.

Když třeba jen tak v garáži, kdy jsou okna zavřené, ale auto odemknuté, je chci spustit dolů, tak sjedou třeba napoprvé.

Zavření při zamknutí je hned na poprvé.

Jen to otevírání :(...

Myslím, že jsem záhadě příšel na kloub :D

Zatímco odemknutí/zamknutí funguje opravdu na dálku, tak otevření oken spolehlivě jen když jsem tak 2-3 od auta.

Pro odemčení/zamčení auta stačí aby byl přijatý kód bez chyb jen jednou a na krátkou dobu, zatímco pro otevření oken musí být bezvadný příjem po celou dobu. Vypadá to, že na větší dálku je kód už na tolik zarušen, že pro otevírání oken to ještě není, ale nějaký ten bezchybný paket jen pro odemknutí se v signálu vždycky najde.

Odemykání a otevírání oken vypadá totíž takto:

Po zmáčknutí a držení tl. na DO se nejprve odemkne auto, vteřinku je pauza a terpve pak sjedou okna dolů. Pokud není příjem kontinuálně bezchybný stahování oken se nekoná.

To vše by vysvětlovalo to "divné" chování, které jsem výše popisoval:

- Zamykám a zavírám okna totíž téměř výhradně když jsem blízko u auta. Proto zavřu okna vždy "na první pokus".

- Když mi okna nesjedou napoprvé, tak následné zkoušení se děje zase jen když jsem blízko auta.

- Otevírání dělám často tak, že přicházím k autu, jsem od něj řekněme 15-20 metrů, odemknu a chci otevřít okna a ty se neotevřou. Další pokus se už děje když jsem skoro u auta a to už okna sjedou spolehlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

nefunguje mi stažení oken přes dálku, aktivováno přes MKM Lite 1.2. Program hlásí okna přes DO aktivní, ale nejdou. V době aktivace jsem ml zavřený všechny dveře, čistou paměť všech jednotek. Nevím kde je už chyba. Mám 3tlač ovladač.

Dále mi nejde odemčení kufru, dá se to zaktivovat? Mám ovladač z auta na kterém to fungovalo, ale na mém to nejde ani s komfortkou z téhož auta a údajně to je věc komfortu.

Může prosík někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně si myslím, že to má na svědomí MKM. Vrátil bych to pomocí MKM do původního stavu a udělal to VAGem. U MKM byly problémy právě s kufrem... je to na stránkách MKM uvedeno...

EDIT:

Myslím, že jsem záhadě příšel na kloub :D

Zatímco odemknutí/zamknutí funguje opravdu na dálku, tak otevření oken spolehlivě jen když jsem tak 2-3 od auta.

...

To vše by vysvětlovalo to "divné" chování, které jsem výše popisoval:

...

Také jsem pozoroval podobné chování a nedovedl jsem si to vysvětlit... Řekl bych, že zavírání oken je o něco lepší než jejich otevření.

Auto se odemkne z dosti velké vzdálenosti, ale okna musím otvírat na podstatně menší vzdálenost...

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně si myslím, že to má na svědomí MKM. Vrátil bych to pomocí MKM do původního stavu a udělal to VAGem. U MKM byly problémy právě s kufrem... je to na stránkách MKM uvedeno...

ne-e, VAG-em okna NEAKTIVUJE!!

A kufr mu na OI třetím tlačítkem NEpůjde!! a to mu jde.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne-e, VAG-em okna NEAKTIVUJE!!

A kufr mu na OI třetím tlačítkem NEpůjde!! a to mu jde.

Aha, a co to měla ta kokta za úpravu že ji kufr šel? Ale to je vuřt, na tom kufru tak nesejde, ale hlavně bych rád ty okna, na všech autech cizích sem to aktivoval a jde to, jenom na té moji princezně ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nefunguje mi stažení oken přes dálku, aktivováno přes MKM Lite 1.2. Program hlásí okna přes DO aktivní, ale nejdou. V době aktivace jsem ml zavřený všechny dveře, čistou paměť všech jednotek. Nevím kde je už chyba. Mám 3tlač ovladač.

Dále mi nejde odemčení kufru, dá se to zaktivovat? Mám ovladač z auta na kterém to fungovalo, ale na mém to nejde ani s komfortkou z téhož auta a údajně to je věc komfortu.

Může prosík někdo poradit?

Nemáš náhodou dálku 1K0?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...