Přejít na obsah

Dotažení nezavřených oken při zamčení


provaznik78

Doporučené příspěvky

ne-e, VAG-em okna NEAKTIVUJE!!...

Komfortka 3.gen:

00256 - centrální zamykání + stahování všech oken;

00064 - centrální zamykání + stahování předních oken.

Dělal jsem to, tak to jít musí...

Možná jsem neviděl jakou máš komfortku, jestli máš 2.5 bude to asi problém... - jenom MKM pokud vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortka 3.gen:

00256 - centrální zamykání + stahování všech oken;

00064 - centrální zamykání + stahování předních oken.

Dělal jsem to, tak to jít musí...

Možná jsem neviděl jakou máš komfortku, jestli máš 2.5 bude to asi problém... - jenom MKM pokud vůbec...

co jsi jako dělal? chceš říct že jsi tímto kodováním nastavil dojezd oken přes DO? ty si snad děláš srandu ne? víš jak se jménuje název tohoto tématu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už taky odemykám kufr třetím tlačítkem :D , paráda!!

Delší podržení jsem před tím nezkoušel, takže jsem jen elektroniku hodil do obalu 2-tlačítkového, který jsem měl doma a byl v lepším stavu a v domění, že to nikdy nepůjde jsem si "užíval" druhého vystřelováku doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím profíky!

tak jsem si říkal že bych si svoje autíko taky trochu vylepšil, tak bych se jen chtěl ujistit v pár věcech. Co se týče MKM a stahování oken, je možné se vrátit do výchozího stavu pokud by byl nějaký problém? A druhá věc, co se týče klíčku, mám dvoutlačítkovej, co všechno potřebuji abych třetím tlačítkem mohl otevírat kufr? stačí jen tlačítka, nebo celý obal? dá se ta manžeta vyměnit? volal jsem do firmy autoklíč a tam mi pán řekl že mi to nepujde bez protikusu v kufru. je to tak nebo stačí pouze vyměnit klíč a nic víc, ani žádnou aktivaci?

díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem profík, ale pokusím se odpovědět podle toho na co jsem přišel sám "samostudiem".

"Co se týče MKM a stahování oken, je možné se vrátit do výchozího stavu pokud by byl nějaký problém?" ANO

"A druhá věc, co se týče klíčku, mám dvoutlačítkovej, co všechno potřebuji abych třetím tlačítkem mohl otevírat kufr? stačí jen tlačítka, nebo celý obal?" Celý ten díl klíče včetně elektroniky. Ve dvoutlačítkovém je elektronika na dva, obal na dva, "hmatníky" na dva tlačítka.

"dá se ta manžeta vyměnit?" Vystřelovák se skládá ze dvou dílů. Ten díl s klíčem, s planžetou a čipem imobilizéru, není třeba měnit.

"volal jsem do firmy autoklíč a tam mi pán řekl že mi to nepujde bez protikusu v kufru." Jestli chceš aby se JEN ODEMKNUL KUFR stačí pouze třítlačítkový klíč. Je to tady nedávno výše pospané a potvrzené. Jestli chceš aby i odskočil je třeba nějaký mechanismus do kufru.

"nebo stačí pouze vyměnit klíč a nic víc, ani žádnou aktivaci" Jak jsem psal výše, klíč (planžeta + immo) se nemění. Vyměníš jen elektroniku - DO a ten je třeba přizpůsobit. Dělá se to VAG-em, ale i bez něj http://forum.skodaho...z-programu-vag/

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

tak pokud chápu dobře mám 3g a chci sjezd a dojezd oken po odem. zamčení. Stačí tedy jen eeprom přehrát a je to? najde se někdo v okolí Ústí nad Orlicí kdo to umí? Vag mám ale netroufnu si. Potom ten odskok, měl jsem fábii a tam šel po zmáčknutí prostředního tlačítka odskočil kufr. Tady jak chápu to nejde že tu je jinak řešen zámek. Někdo psal, že oc. TOUR má již jiný zámek, jak to tedy je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na okna Ti stačí jen MKM od Motordiag-u.

A na kufr, jestli se spokojíš s jen odemčením, tak pouze nový třítlačítkový klíč.

Podle mně je odskok míň pohodlný, při nechtěném odemčení musíš vždy znova bouchnout dveřmi, kdežto u jen odemčení stačí pouze zamknout tlačítkem ze stejné vzdálenosti jako jsi odemykal anebo počkat pár vteřin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě, zde výhodu vidím velkou, ale nevýhody taky.

 

To jen odemýkání jen kufru má tu výhodu, že odemkneš jen kufr, otevřeš a po bouchnutím dveřmi se zase zamkne sám. Takže příjdu k autu s vozíkem s nákupem, odemknu jen kufr, KLÍČE VLOŽÍM DO KAPSY, vyložím nákup, bouchnu dveřma a mohu klidně s vozíkem i na druhý konec parkoviště a auto s nákupem je okamžitě zamknuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...