Přejít na obsah

Přední světla


Jarrku

Doporučené příspěvky

čau ty chceš angely nebo devily? já mám devily a jsou fakt supr, žádny jiny světla tam asi pasovat nebudou jak už držákama tak aj designem ale na netu jsem našel aj angely na octávku ale nikdo nemá fotku jak vypadaj a neví jestli je ještě furt možny dovézt z německa tak newím brácha si je chtěl objednat na octávku a zatím se nevyjádřili z toho tuningu tak to bude asi nějakej žert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se světla z mé fotky nevyrábi vím ale sháním něco podobného můžeš mi poslat nějaké odkazy na různé tuningové stránky?

Neříkejte mi že se vyrábí jenom jedny tuningové světla na Octu.

Vždyť je to krásný auto na tuning.

Editováno: , autor: Jarrku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Sorry chtěl jsem pomoct a ukázat ti jak na to. Ale vládne zde nechutná cenzura a moje příspěvky jsou mazány.

Je mi to líto. Mám přez 6tisíc příspěvků dal jsem sem spoustu rad a fotografií jenže pak si někdo řekl že ho tohle forum bude živit.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry chtěl jsem pomoct a ukázat ti jak na to. Ale vládne zde nechutná cenzura a moje příspěvky jsou mazány.

Je mi to líto. Mám přez 6tisíc příspěvků dal jsem sem spoustu rad a fotografií jenže pak si někdo řekl že ho tohle forum bude živit.

No co se dá dělat,ale je to velkej boj,je třeba hodně předělávat,či upravovat,nebo to tam sedne jak pr.... do kalhot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...