Přejít na obsah

diagnostika 4x4


Gus

Doporučené příspěvky

Jak je to u OII to nevím (ale zjistím). K tomu videu, ten rozdíl tam moc nevidím, ale pokud tam je, tak je to úplně v pořádku, bo v zadu je taky diferák, takže pokud bylo zadní levé přibržděno pomocí EDS, tak zadní pravé se musí točit dvojnásobnou rychlostí (chtělo by to pohled i z druhé strany.

4-kolkáři, co máte OII - jak to tedy je u vás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
98% na zadek? a jak asi? I když se Haldex sepne bez prokluzu, tak je to max 50/50, bo je to udělaný mechanicky - co asi by tak dělalo přední pravé kolo? vždyť od tohoto kola je poháněný zadek (převodovka s kuželovým soukolím) - jestli někdo chce, pošlu brožuru jak funguje 4x4 u Octavie

Clovek ze skodovackyho servisu mi rikal ze pry na zadek jde az 90 procent vykonu, nedela presne 4x4, takze nevedel kolik presne a je fakt, ze kdyz jsem veril kamosovi ze zacatku ze nepotrebuju zimaky u 4x4, tak kdyz jsem mel vzadu letni dost sjety, tak jsem se nekolikrat otocil kolem svy osy a to jsem nepridal ani moc plynu a nemel plnej rejd, takze tem vic procentum vykonu na zadek bych veril

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...