Přejít na obsah

Loupe se svrchni část laku


Braver

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit. Na třech místech (zrcátko, předni nárazník a kousek kapoty) se mi trošku odloupla svrchní část laku. Mám tangerine metalízu, auto myju wapkou, na kartáčích jsem byl asi jen 3x za 3 roky. Auto má necelé 3 roky a tak mě to docela zaráží. Nepoužívám žádnou agresivní kosmetiku ani nijak extrémně neleštím. Nedokážu si to vysvětlit.

existuje nějaká reálná šance, že bych toto po záruce mohl reklamovat??

Díky za info

Editováno: , autor: Braver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reklamacia je nerealna. este take miesta. to mozes mat od kamienku alebo hocicoho.

mne sa zacala lupat strecha pri hornej hrane celneho okna. evidentne to bolo striekane predajcom alebo prepravcom, nakolko som prvy majitel. a nevyhadal som nic.

akurat som sa dozvedel, ze ked sa auto poskodi pri preprave tak sa zalakuvava.

pokial v salone neprebehnes auto s meracom hrubky laku, nemas sancu to zistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco takovéhleho jsem zažil také,koupil jsem jetou fabku a asi za rok jsem zjistil že se oloupal lak na pravém prahu.kupoval jsem to přes bazar takže reklamace nehrozila tak jsem zkusil zkontaktovat původního majitele jestli to bylo bouchnutéa on se dušoval že to tedy ne ,no proč by lhal peníze od bazoše měl tak mu i věřím ,dal jsem to do origo servisu kde obrousily a stříkli celý práh a cena 5 000kč a opravdu to dolakovávají když to při přepravě škrábnou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...