Přejít na obsah

Woofer box for OCT


Doporučené příspěvky

No tady jsem delal box pro woofer, Je tam Knewood, Amplifer Sony....

No, jak jsem delal bednu, tak jsem mnel stesti aby se my shodle dimenze dokoncene bedny a tocho prostoru za ni "na milimetr", a pak jak jsem delal calouneni, tak jsem tam dal vetsi vrstvu materijalu, trochu jsem bednu natrlacil nohama a kupodivu tam sedi jako z tovarni . Jeste jsem ji podeprel drevenim kouskem aby se poradne natlacila pod ten drzak zadniho plata. Chcxe to furt zkouzes a zkouset a pak to dopadne jak ma.

Picture438.jpg Picture465.jpg Picture466.jpg http://img3.imagebanana.com/img/s6mkeua9/thumb/Foto_0183.jpg[/img][/url]

Foto_0184.jpg

Foto_0185.jpg

Foto_0186.jpg

Picture477.jpg rthsrthsrthrst028.jpg

rthsrthsrthrst030.jpg

Editováno: , autor: Skoda Montenegro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady jsem delal box pro woofer, Je tam Knewood, Amplifer Sony....

No, jak jsem delal bednu, tak jsem mnel stesti aby se my shodle dimenze dokoncene bedny a tocho prostoru za ni "na milimetr", a pak jak jsem delal calouneni, tak jsem tam dal vetsi vrstvu materijalu, trochu jsem bednu natrlacil nohama a kupodivu tam sedi jako z tovarni . Jeste jsem ji podeprel drevenim kouskem aby se poradne natlacila pod ten drzak zadniho plata. Chcxe to furt zkouzes a zkouset a pak to dopadne jak ma.

Pěkný no,co jsi měl z češtiny prosím tě? :mellow:

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...