Přejít na obsah

Motor 1,9 TDi ALH


majo8229

Doporučené příspěvky

Vie mi niekto súrne poradiť ohľadom octávia I 1,9TDi kod motora ALH. Mám problém a to : idem po dialnici a motor z ničoho nič úplne skapal /ešte že som mal vyradenú rýchlosť/. Pokúšal som sa motor viac krát naštartovať ale nič. Kontrolky pri štartovaní všetky OK aj normálne motor točilo ale nenaštartovalo.Násladne odťah do Škoda servisu.Na druhý deň ráno chytilo v pohode. Aj 5x za sebou+ kontr.jazda. všetko OK.Diagnostika na počítači nič okrem toho že im vyhodilo nejakú chybu ohľadom čidla teploty chl.kvapaliny.Pre istotu výmena tohto čidla.Fajn spokojný idem na aute domov keď zrazu po 5-10tich km dialnicou zaradená 5-ťka rýchlosť 130 motor úplne stráca ťah dusí ho a pedál na podlahe aby som ho udržal aspoň v chode otáčky motora pri voľnobehu lietajú hore-dole 800-1600..Skrátka to isté ako pred tým.Motor skapína.Stretol sa s týmto problémom niekto ? lebo v servise sú z toho mimo. Biely dym z výfuku ale iba na začiatku potom všetko OK. Lambda +diagnostika nič ,bez závad. Dík.

Editováno: , autor: majo8229
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...