Přejít na obsah

zadní stěrač vs. zpátečka


Tom_F

Doporučené příspěvky

Vypneš to tak že v kodovaní BSG odčítaš 08192 viz tabulka.

Ono je to dobré v lete len ked to zabudneš v vypnúť v zime a primrzne zaradíš spiatočku a poistka v pr-eli. A tí čo majú zamykanie spiatočky ani nehovorím :p Už sa mi to stalo, ale aj tak som to neodkodoval. ;)

A tí čo o tejto funkcii ani nevedia tak to nemajú aktivované alebo to ich BSG nepodporuje.

post-1954-1260529803_thumb.jpg

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kto má aj klímu tak mu klapka V154 stále cvičí pri zaradení spiatočky. Ja som to vyriešil nie cez soft., ale pri montáži denného svietenia som si našiel na BSG konektore pin ktorý je napojený na spínač spiatočky a ten som z konektora vytiahol.

Teraz mi nenacvičuje pri spiatočke klapka a zadný stierač a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vikino1: díky za jedinou konkrétní odpověď, je to přesně pro ten důvod i zamčené zpátečky nebo jen zařazené rychlosti. prostě praktická funkce pouze pro ometená a čistá auta bez namrzlých skel.

důvod jsi pochopil, zkusím podle postupu nějak tuhle funkci vypnout.

Ne každá výbava navíc musí vést za každou cenu k většímu komfortu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u fabii s klímou tá klapka cvičí akonáhle zaradíš spiatočku, je jedno či je klíma a ventilátir zapnutý, alebo nie.

Keď vyradíš spiatočku tak sa klapka vráti späť na vonkajšiu cirkuláciu.

Prečo túto funciu vymysleli súdruhovia práve u Fabií s klímou je mi záhadou.

Na centrálnej riadiacej jednotke pod volantom vytiahni /preruš/ zo svorkovnice XP1 čierno-modrý vodič z pozície 2 a máš to hotové.

Stierače pri spiatočke nepôjdu automaticky a V154 konečne necvičí pri spiatočke a vydrží omnoho dlhšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...