Jump to content

Dálkové ovládání centrálu - problém


michal9
 Share

Recommended Posts

  • 2 years later...

Ahoj, dneska jsem si nechal nainstalovat do auta dálkové ovládání centrálního zamykání. Ze začátku vše fungovalo v pořádku ale nyní se objevil problém. Když zmáčknu odemknutí auta, stává se, že se odemkne pouze kufr. Při zamknutí stejná situace. Když auto opětovně odemknu a zamknu tak se zavře celé auto. Dálkové ovládání má 3 tlačítka - kufr, odemknutí , zamknutí - při stisknutí tlačítka kufr se nic neděje - asi není naprogramováno. Samotný centrál na klíč vždy odemkl celé auto a také zamkl.

Nevíte co by mohlo být špatně ? Neinstaloval jsem si to sám, nechal jsem to odborníkovi.

Link to comment
Share on other sites

tak to opravdu netuším, říkal, že to tak zapojuje pokaždé. Možná lepší přístup. Každopádně vše už funguje až na ten servomotorek kufru. Nemáte někdo odkaz nebo tip na koupi toho motorku ? když jsem to hledal na zbozi.cz tak jsme našel jen zámek ale ne servomotorek....

Link to comment
Share on other sites

Díky za radu :) takže než se k tomu dostanu, tak stačí odpojit motorek a zamykání půjde manuálně klíčkem (tedy jen kufr)? jelikož pracuju v zahraničí nemám moc šanci se k opravě teď mezi svátky dostat :) servomotorek je taková šedá obdélníková krabička předpokládám... stačí odpojit napájení ? případné foto by mi pomohlo moc :)

Link to comment
Share on other sites

Jo jo Prochy, já to četl, jenže jsem v ČR jen na omezenou dobu a nestihne mi to přijít. Takže navštívím v pondělí naši škoda mototechnu, tam mají snad všechno :) Když jsem ten motorek rozhýbal a připojil tak fungoval, otázka je jak dlouho.

P.S.: nemáš taky odpověď na toto téma ? Jsi znalec, díky za rady ! http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;#entry1320954

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...