Přejít na obsah

hadičky


Ivanek007

Doporučené příspěvky

Byly by to zbytečně vyhozený peníze. Bohužel ta baňka, kde je membrána co ovládá klapku, je součástí celýho EGR ventilu, i když jde v pohodě sundat. Nakonec jsem to oblepil tou tavkou, protože lepení na skla mělo moc velkou dávkovací díru a blbě by se to aplikovalo.

No uvidíš jestli to bude držet, já tou tavkou lepil tu packu k vyhřívanýmu zadnímu sklu a v létě to vlivem teplot upadlo a lepidlo se úplně rozteklo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Taky bych měl zájem o hadičky na 1.9 AGR ( 66kw ), dá se sehnat ještě zde přez Bruna ? Psal jsem, odpověď ještě nedošla, přípědně jak psal AngelDEvil kolik je toho zhruba třeba a kde se daj sehnat nějaký rozumný

Od Bruna už to nejde - už v tom nedělá.

Já nakonec koupil v mototechně obyč na přepady atd. a zatím se nic nestalo.

Je třeba:

vnitřní průměr 3.5 mm - cca 3 metry

vnitřní průměr 5 mm -cca 1.5 m

Já to chtěl měnit vše,ale přístup k turbu je na ho ... tak jsme ji zatim nechal a vyměnil jen to nejnutnější..avšak mi to nepomohlo od hl. problému, ale aspoň vím, že hadičky mám tak nějak v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, tiez by som chcel vymenit kompletne vsetky hadicky za nove (mam tam este povodne a obcas mam pocit ze to netaha tak ako ma, nejde to velmi za plynom, hlavne nahle zmeny deceleracia-akceleracia a opacne).

Vedel by niekto ake su presne priemery a kolko toho treba na 1,8 Turbo 20V -AGU. Chcel by som tam dat tie modre od Festa co predaval aj Bruno128, len neviem kolko metrov budem potrebovat a ake priemery?

A este jedna otazocka, ma 1,8 Turbo EGR ventil? Ak ano kde sa priblizne nachadza, asi ho bude treba vycistit?

Pozeral som to v ETKE ale nic take u 1,8 motora som nenasiel. Len ma to trosku prekvapuje kedze napr. 1,6 benzin spatne vedenie vyfukovych plynov ma.

Dakujem za odpovede.

Editováno: , autor: Ferino83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Moje uprava Festo 6 a 8 hadicky. cervena k přetlakové baňce a k turbu ( nejde vidět ). Výměna hadicky k turbu byla báseň (teda u mé 74kw u ostatních nevim,nejvic práce dá zvednout auto a sundat spodni kryt motoru :-) )

post-19730-0-48499900-1326227529_thumb.j

post-19730-0-47709400-1326227602_thumb.j

post-19730-0-28994900-1326227622_thumb.j

Editováno: , autor: Smoker87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jak tu dřív nabízel Bruno hadičky tak mě jen mrzí, že v tu dobu jsem je nepotřeboval. No musel jsem si poradit jinak, jelikož ty originální s tím pletením navrchu jsem už nechtěl používat. Dám sem odkazy na hadičky, které jsem zakoupil. Předem říkam dneska mně přišli a jen jsem zkusil nasadit na nový ventyl N75 a vím jedno bez poškozené té hadičky to nesundám, drží pěkně.

http://eshop.technoline.cz/polyuretanove-pu-hadice/3666-polyuretanova-hadice-modra-pu-8x55-pu-86-pu8x6-cena-za-1m

http://eshop.technoline.cz/polyuretanove-pu-hadice/3663-polyuretanova-hadice-modra-pu-6x4-pu-64-cena-za-1m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...