Přejít na obsah

1.8 20V


stanik

Doporučené příspěvky

Takže ty šmejdi dorazili i na olomoucko.z uterka 8.12 na středu 9.12 kolem rána mě jí štípli přímo před barákem v Olomouci.

Nic je nezastavilo ani defend lok,ani alarm ani rušná cesta u baráku.a spousta hospod kolem,stalo se to na Schweitzerové.

Je to škoda octavia kombi 1.8 20V rok 99. víbava LK. grafitové barvy překopaná na LPG,značky 2M7 6036,která tam už asi nebude,je v celku stará ale budí dojmem nové.(a ještě jsem ji těm šulinům vysál a navoskoval) takže kdybiste

ji nekdo zahlídl tak dejte vědět.774993636 nabízím i odměnu za nějaké info.fotky mám hozený tady na foru.pro představu.

díky všem.kdo by mi mohli pomoct.

Editováno: , autor: stanik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm takhle pred vanocema, kdy potrebujes auto na velky nakupy..no budu koukat, sice sem z usteckyho kraje, ale tak to vetsinou bejva, ze auto čornou na morave a nechaj ho stat pres celou republiku nekde na druhym konci a zkoumaj, jesi tam neni GPS ,a kdyz se nic nebude dit, tak auto dal odvezou a rozeberou ..no jedna z moznosti co sem slysel ..takze se muze objevit i u nas , nahoda je blbec.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...