Přejít na obsah

Central blbne


melo

Doporučené příspěvky

Potreboval by som poradit.mam problem z centralom,pri zamknuti auta dialkovym ovladacom mi zamkne vsetky dvere ale sa mi nerozblika diodka na soferovych dverach.ak zamknem este raz hoci je uz auto zamknute tak az potom sa ta diodka rozblika a zamok cvakne aj u zadnych lavych dveroch.pri stlaceny na ovladaci ci je auto zamknute mi smerove svetla bliknu ale sem tam sa stane,ze sa mi soferove dvere obomknu.Nemal zu niekto z vas taky problem alebo vedel by mi niekto poradit?Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval by som poradit.mam problem z centralom,pri zamknuti auta dialkovym ovladacom mi zamkne vsetky dvere ale sa mi nerozblika diodka na soferovych dverach.ak zamknem este raz hoci je uz auto zamknute tak az potom sa ta diodka rozblika a zamok cvakne aj u zadnych lavych dveroch.pri stlaceny na ovladaci ci je auto zamknute mi smerove svetla bliknu ale sem tam sa stane,ze sa mi soferove dvere obomknu.Nemal zu niekto z vas taky problem alebo vedel by mi niekto poradit?Dakujem.

je něco špatně s centrálem chce to načíst ještě dodám, že to někdy dělalo špatně zapojený neoriginál rádio tak jestli si ho v blízký době neměnil muže to v být tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...