Přejít na obsah

Kontrolka č.25


juicy51

Doporučené příspěvky

Borci mam problem, pri studenom starte rano mi zacne blikat kontrolka 25 - smerove svetla privesu a rozblika sa aj "trojuholnik" = obidve smerovky na palubovke...ale ten cerveny trojuholnik medzi vyduchmi vzduchu neblika ako pri klasickom zapnutom vystraznom. Toto blikanie sprevadza aj rychle tukanie ako by toho tukaca ktory vydava zvuk pri vyhodenej smerovke...ale v ovela rychlejsej frekvencii. Trva to cele asi 5-7 sekund. Medzi tym nejde auto nastartovat, ked to skonci auto normalne nastartuje a cely den jazdy bez problemov. Zas ked ho odstavim a rano don nasadnem opakuje sa to. Vag neukazal ziadnu chybu ani rano pri tom startovani ani pocas jazdy. Nestretli ste sa s niecim podobnym. Len na okraj pripomeniem ze kontrolka 25, ktora ma na starosti kabelaz pre prives je u mna nemyslitelna nakolko nemam tazne zariadenie ani nikdy na aute montovane nebolo.

Dakujem za kazdu radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dnes rano to napodiv nespravilo...uz ma to fest sere...alarm nemam, imo pochybujem, BSG som nemenil ani nic nepridaval. Jediny zasah do eletro bol pri montovani centralu pred rokom aj nieco a pred 3 mesiacmi nvoe radio. Ku kablovemu zvazku sa teraz nedotanem kvoli filtru a baterke a vonku je fest kosa tak sa bojim ze tie stuhnute kable polamem. Asi to bude musiet pockat na jar :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...