Přejít na obsah

Zamčení auta


Host Hymbajs

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám takový problém, chtěl bych si nějak udělat zamykání auta, ve kterém jsou klíčky v zapalování. Napřiklad když si chci nastartovat auto, pustit topení a jít od něj, tak aby bylo zamčené. či když vím že zastavím jen na cca 1minutu, ale musím od auta, tak abych nemusel hned chcípat motor. napadá vás jak něco takového udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seš dobrej ekolog. V čase, kdy se dělaj různý hybridy který jezdějí třeba do 60 km/h na elektromotor,

chceš někde nechat prdlat auto? Proč?

Je to jak neekologický tak i neekonomický. Někde jsem četl, že se i z ekonomického hlediska vyplatí

chcípnout motor na červenou na křižovatce.

Co to udělá s baterkou a starterem je věc jiná....

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já a ekolog? já který celé léto tráví na autodromu v Mostě, kde prohání auta, kterým neklesne spotřeba pod 30l/100km? :) promiň já moc ekolog nejsem :) Tak řekni jiný důvod, když nechci auto škrábát v zimě. Klidně si skočím o 15min dřív do auta, nastartovat, pustit topení, zamknout a za 15min sednou do teplého a "odmraženého" auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tendle systém odmrazování skel je naprd protože se ti motor za těch 15-20, kdy bude brblat na volnoběh moc neprohřeje.

Motor se nejlíp ohřeje tím, že nastartuješ připoutáš se a pomalu pojedeš. I z hlediska mazaání motoru ztuhlím olejem to je lepší.

Pokud nechceš škrábat skla, tak si pořiď nezávislí topení-buď na elektriku ze sítě nebo na benzín-naftu. Auto budeš mít vyhřátý, motor na 90° a pokud budeš mít nějaký lepší, tak bude ohřátej i olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sednout a jet, když mě tady v Liberci namrzají okna i zevnitř a to je děs škrábat :aggressive:

Jinak nemyslel jsem to JEN na rozmrazování, ale třeba když někam jedu, chci si jen odskočit, ať už "čůrací" nebo něco rychle koupit, tak nechci pořád chcípat motor... co vím tak mu to moc neprospívá.

jinak ETKa běží parádně, jen nevím kde vzít alespoň orientační ceny dílů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já a ekolog? já který celé léto tráví na autodromu v Mostě, kde prohání auta, kterým neklesne spotřeba pod 30l/100km? :) promiň já moc ekolog nejsem :) Tak řekni jiný důvod, když nechci auto škrábát v zimě. Klidně si skočím o 15min dřív do auta, nastartovat, pustit topení, zamknout a za 15min sednou do teplého a "odmraženého" auta

Pro tvou potřebu předem vyhřátého interiéru auta, mě napadá reálně snad pouze autoalarm s funkcí dálkového startu.

http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy...r-m-870-as.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já tam alarm nemám aktivovaný, jen safe system, takže jakmile mám klíče v zapalování, tak mi dálkové nefunguje :( teď mě napadlo, mít druhé klíče a těma ručně zamykat dveře u řidiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...