Přejít na obsah

XENONY - problémy, závady


Hics

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...
V 15. 7. 2021 na 21:41, Danofon napsal:

Nevím jestli se to tu řešilo ale nikde jsem to nenašel. Sup mi při nastartování hlásí ZÁVADA SVĚTEL ani se nezkalibrujou a na diagnostice to nic nehlásí. Poraďte děkuji 

Tak už opraveno vyměnil jsem řídící jednotku naklápění xenonu. Byla tam oxidace a uhnily kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

IMG_4127.thumb.png.d760a568ba03eb1006c93f2569993735.pngČau, keby ste hoci kto riešili ten pohyb svetiel hore dole začnite takto, vytocte volant úplne doľava a pozrite za šoférove predné koleso, na 10-nke matke je tam primontovany ten snímač a veľakrát neni vadny ale je na ňom taká tenká plastová tyčka a ta sa láme okolo srobu, hodím foto čo myslím, ja som to dal dole a zalial to mamutom , aj tak pri kupé ti tu tyčku nedajú, potom som urobil cca 10km a išlo mi naučiť základnú polohu na kanále 01—02 uložiť hotovo. Inak svojho supa 1 stále mám a už ma svetla netrápia, po 3 rokoch čo mi nefungovali xenony som našiel také banálne problémy že dovi, diely objednávam iba z AliExpressu a všetko funguje normálne, tu nevedia čo pýtať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...