Přejít na obsah

XENONY - problémy, závady


Hics

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak dnes mně došel od skoda-dily.cz motorek nastavení sklonu světel,takže se pustím do výměny.

Zvládnu to sám,já laik?Jestli to tady někdo z vás dělal,nebo s tím má nějakou skušenost,tak prosím napište postup,nebo na co si mám ři výměně dát bacha.

Díky

post-36221-1267015847,5281_thumb.jpg

post-36221-1267015852,2507_thumb.jpg

post-36221-1267015856,5918_thumb.jpg

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak a mám tu další závadu se světlama :feve:

Levý bi-xenonový světlomet jsem chtěl seštelovat,protože mě svítil příliš nahoru.

Spojím se s jednotkou akční členy fungují,ale jakmile dám ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ tak kanál 001 který se má zadat a pak světla nastavit,tak píše není k dispozici.

Navíc mě to píše v závadách SVĚTLA NEBYLY KALIBROVÁNY ZÁVADA 01539 a závada nejde odstranit.

Po otočení klíčku do polohy ON se ozve zvuk jako když se spojuji s jednotkou světel,světla se nenanivelují a rozsvítí se světla závada a ten nepříjemnej pípák.

Jaká je prosím možná přícina toho že nemám možnost dát světla do základního nastavení,resp.proč nereaguje kanál 001 a 002?

Je to už dýl co jsem si dával světla do základního nastavení a teď to prostě nefachá.

Díky všem za nápady

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, taky mi pořád pípá závada světel, všechny žárovky svítí, xenony se nivelují žádnou závadu to nehlásí, auto bylo bourané na předek, takže byly světla vyměněny, četl jsem tady o základním nastavení xenonů, což asi nikdo neudělal, poradí mi někdo jak to odstranit? nemám vag a jsem z Brna. Aspon říct kde to se to ve vagu najde a udělá??? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

možná sem to tady už jednou psal, ale pro sichr - ten můj původní problém s neustále vyskakující chybou niveace pouze při jízdě - závada byla ve vadně namontovaném snímači zatížení zadní nápravy. Poměrně lehce se dá nainstalovat i obráceně a pak dostává jednotka niveace hodnoty sice správný, ale zrcadlově obrácený z čehož je po chvíli magor a začne stávkovat... Opravu původního vadného snímače jsem svěřil jednomu pražskému servisu a po té, co se mi včera po 20ti minutách parkování v kopci na ručku rozjelo samo auto a nebejt v cestě garbage container, tak wůs zkončil v potoce (výměnu a seřízení brzd dělali před 3mi měsíci tamtéž) - tedy, po tomto všem sem se rozhodl tak trochu vyměnit servis. Je to banda amaterskejch sráčů - řekněme si to bez okolkůch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,mám podobnou zkušenost,nchal jsem si jen vyměnit brzdovou kapalinu,a málem jsem se v tom autě zabil....auto už na opravy do škoda servisu nedávám....nejen že jsou drahý jak nevím co,ale navíc jsem tu taky nemusel bejt kvůli nějakýmu Vasilovi,co mi zavzdušnil brzdy i ABS a nechal to bejt,banda lemplů,co umí jen inkasovat za faktury,ale práci odfláknou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám dotaz ohledně výměny výbojek. Dnes mi přestala jedna výbojka svítit koupil jsem tedy novou s tím, že to vyměním, vložil jsem novou zasrouboval vse, ale problém světlo svítí úplně jinak jako to druhé. Svítí cca 2-3 metry před auto do země a druhé svítí více do dálky. Naklápění u obou normálně jde. V čem je problém, je nutno nějak světla seštelovat nebo nastavit. Nevyznám se v tomto. Díky moc

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl jsi ho tam dát trochu nakřivo? Měnil jsem už párkrát ale ještě nikdy se mi to nestalo. Jinak bych to viděl na ruční seřízení.

Ještě mě napadlo jestli jsi na to nezatlačil víc a jestli ti čočka nevyskočila z toho kloubku ve světle. To se mi jednou stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukl jsem se ted rano jak to vypada vybojka vypada ze je uprostred ale kdyz se na ni podivam vypada to jako by svitila pouze polovina cocky jestli to tak jde nazvat :D u druheho xenonu sviti cela, takze jsem to asi spatne zapojil zkusim na to dnes mrknout a uvidim.

update

no tak jsem dnes vymenil s kamaradem i druhou vybojku ta sla v pohode a sviti normalne, ale ta prvni je tam jakoby pohla cocka smerem dolu jde to videt i okem. Ale nejde s ni nijak hybat nic ulomeneho tam neni a kdyz to zkousim sroubovakem seridit pres ty srouby tak se nic nedeje, nevim jestli nemohla ta cocka z nejakeho uchyceni vypadnout. Ze sem se vubec do toho poustel :D

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...