Přejít na obsah

Kam připojit sirénu ???


petr.s

Doporučené příspěvky

Zdravim.

Jelikož s elektrikou nemám špatný zkušenosti, tak přesto moc velký kamarádi nejsme.Měl jsem v autě obyčejnou sirénu kde bylo nahranejch 5 tónů.Bylo to jen pro srandu, ale nějak začala zlobit tak jsem ji odpojil a pořídil si originál policejní s pořádným reprákem a ovládací jednotkou.Chci se zeptát vás jako odborníků kam ji nejlíp připojit ke šťávě.Tu předchozí jsem měl připojenou na osvětlení zapalovače takže hrála jen když jsem měl rozsvíceno a po nějaký době začala blbnnout, ale taky stála pár stovek tahle je profi za pár tis..Poraďtě kam ji nejlíp připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Myslíš jako natvrdo na baterku???Ovládací jednotka je přidělaná vedle defenda u sedačky spolujezdce, ale nenapadá mě kam jinam to nejblíž připojit ke šťávě.Ten zapalovač nevim no.Ještě mě napadlo nepřipojovat to na osvětlení zapalovače, ale přímo na stálejch 12V co de do zapíku.co???

A ještě jedna věc pokud ta ovládací jednoka má vlastní pojstkové pouzdro tak další pojstku nemusim řešit že???

Editováno: , autor: petr.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já mám taky sirénu, a protože má docela odběr, je rovnou na baterku.. sice se tahaly dráty, ale co se dá dělat. Pojistka je většinou přímo v ovládací krabici schovaná. Já mám O1 1999 a mám ovládací panel namontovaný nad klimou, pod radiem.

kdybys chtěl fotku, pošli SZ. zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...