Přejít na obsah

Budíky


click-here

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, nevim jestli tento problem tady byl...

Mam problem ze mi nesviti část rychlomeru od 0-80 sviti a vys uz ne... a byl sem stim v servisu nedavno a rekli mi ze se tam nedaj zarovky vymenit, ze se musi vymenit cely ty budiky... ale byli docela neprijemny jako by se stim nechteli delat... tak se chci zeptat jestli se daj vymenit normalne jen zarovicky nebo jestli je pravda ze se musi vymenit cely ten panel s budiky... dekuji za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 1.4 Mpi... rok 2000 najeto 104 000km

jak zistim jaky mam cislo budiku? a PAlPC nebo Maxidot?

moc se v tom nevyznam

Číslo zjistíš buď, že je vyndáš a podíváš se na ně a nebo VAG. PalPC znamená zda máš palubní počítač a MaxiDOT je ten velkej display mezi rychloměrem a otáčkoměrem. Máš něco takového. A nebo další možnost to zjistit to podle VIN kódu. Pošli mi ho v soukromé zprávě a já se ti podívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tenhle postup není ani nejrychlejší, ani nejspolehlivější. Nejenže LEDka sama od sebe neodejde, ale je nanejvýš nepravděpodobný, že by jich naráz odešlo víc. Za 30 let praxe se mi nestalo, že by mi odešla LEDka, pokud jsem ji omylem nepřežhavil. Takže nejdřív změř jestli do nich vůbec jde napětí, než je budeš zbytečně měnit. Pak předřadnej odpor, kterej by taky neměl důvod odejít. Osobně bych se přiklonil k nekvalitnímu pájenýmu spoji, což se blbě hledá. Musíš jít měřákem od LEDek proti napájení, až narazíš na neprůchodný spoj, či součástku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše výše, sežeň si tu někoho kdo předělává podsvit...určitě se vyzná a zjistí jestli je to LEDkou, spojem, nebo odporem a když budeš chtít tak si můžeš nechat změnit i barvu podsvitu - každopádně to tu dělaj kluci za solidní peníz ;) třebas uživatel Stalker ;) PS: jináč kdyby byly budíky nějak víc poškozený, tak za pár stovek se daj koupit použitý..co vm tak předface i s PINem jsem viděl kolem 2-3 stovek, face lehce dražší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tenhle postup není ani nejrychlejší, ani nejspolehlivější. Nejenže LEDka sama od sebe neodejde, ale je nanejvýš nepravděpodobný, že by jich naráz odešlo víc. Za 30 let praxe se mi nestalo, že by mi odešla LEDka, pokud jsem ji omylem nepřežhavil. Takže nejdřív změř jestli do nich vůbec jde napětí, než je budeš zbytečně měnit. Pak předřadnej odpor, kterej by taky neměl důvod odejít. Osobně bych se přiklonil k nekvalitnímu pájenýmu spoji, což se blbě hledá. Musíš jít měřákem od LEDek proti napájení, až narazíš na neprůchodný spoj, či součástku.

Jak si tedy vysvetlujes, ze mu to nesviti jenom po 80-ku? Kdyz ty spoje vezmes lehce pajkou (souhlasim - na prvni pokus nemenit), tak vyloucis studene spoje na nich. Kdyz to nepomuze, potom uz je to o tom slozitem hledani. Tak jsem to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, nevim jestli tento problem tady byl...

Mam problem ze mi nesviti část rychlomeru od 0-80 sviti a vys uz ne... a byl sem stim v servisu nedavno a rekli mi ze se tam nedaj zarovky vymenit, ze se musi vymenit cely ty budiky... ale byli docela neprijemny jako by se stim nechteli delat... tak se chci zeptat jestli se daj vymenit normalne jen zarovicky nebo jestli je pravda ze se musi vymenit cely ten panel s budiky... dekuji za odpoved...

Neboj nic,da sa to opravit, len servis sa s tym nedrbe , su to velmi male diodky .Pytali by nehoraznu cenu,a oni na to nemaju.

Obrat sa za opravarom TV,alebo za kutilom drobnej elektroniky.Servis suciastky len meni kus za kus ,a neopravuje.

Su to odborny menici.Davaju na svoju pracu zaruku,tak musia dat novu suciastku,a nie opravenu.

Prajem pekne VIANOCE a vela stastia

Editováno: , autor: pufik18
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...