Přejít na obsah

Problém s řazením/spojkou


ladasmid

Doporučené příspěvky

Ahoj všem. Snažil jsem se tady najít odpověď na můj problém, ale nic jsem nenašel. A teď k tomu problému. Včera t.j. 18.12.09 při teplotě cca. -14C jsem přišel k autu, zasunul klíček do zapalování, sešlápnul spojku a po zhasnutí kontrolky žhavení jsem otočil klíčkem. To co následovalo MĚ VYDĚSILO někde /podle mě u spojky/ se ozval rachot. Motor jsem hned vypnul. A teď - KDYŽ BYL MOTOR VYPNUTY, TAK JDE ZAŘADIT JAKYKOLIV RYCHLOSTNÍ STUPEŇ, ALE KDYŽ JSEM MOTOR NA NEUTRÁL SPUSTIL, TAK JDE ZAŘADIT JEN ZPÁTEČKA A TO JEŠTĚ PŘES ZUBY. KDYŽ JSEM PŘI VYPLÉM MOTORU ZAŘADIL 2 RYCHL. STUPEŇ, SEŠLÁPNUL SPOJKU A CHTĚL NASTARTOVAT, TAK STARTÉR HÝBAL CELÝM VOZEM, ALE ROZJEL JSEM SE, ALE POZOR NEŠEL VYŘADIT A ANI NEŠLO PŘEŘADIT. Jinak je to ŠKODA OCTAVIA 1,9 tdi 66kw, r.v. 2000 po faceliftu, najeto 186 000km. PROSÍM MOOOOC PORAĎTE, DĚKUJI

Editováno: , autor: ladasmid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...