Přejít na obsah

smerovky a rádio


marcelmi111

Doporučené příspěvky

Nazdar chalani precital som uz kopec veci ohladom octavie a smeroviek

no mam taky problem že smerovky mi idu len ten stykac co vydáva zvuky tik tik (v strede palubovky na 4 smerovky) ked zapnem smerovku ide normalne no ked ju vypnem tak tika ako divy a ako sa mu zachce niekedy to robi aj pocas jazdy ked smerovku vobec nedavam.

A odkedy mi zacali blbnut smerovky tak raz za cas sa mi vypne radio a opat sa zapne. A pri vypnuti pocut take prasknutie v reproduktoroch.

A niekedy mi to tak klika ako ked klikate na mysku od PC pri lavom kolene niekde dole pri dverach.

Prosim pomozte mi a povedzte mi presne co kde je a co mam este skontrolovat popripade vymenit.

Vymenil som uz ten vypinac co je na 4 smerovky za novy a ked som ho tam dal nic len v nom vrci a rozobral som uz aj packu a ta je v poriadku. Premazal som kontaktolom ale robi mi to iste.

Neviem co este sa da urobit prosim HELP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na diagnostike som bol .. nevykazuje mi nic iba sporadickú chybu centrálu lavých zadných dverí ... a o tom som vedel ze central mi obcas nezamkne zadne dvere za vodicom preto to vzdy kontrolujem manualne ... ale toto mi robilo uz davno a smerovky isli ...

mam kupit novu packu a vymenit ju ? myslis ze to bude v tom ? mal som uz toto tam rozobrate a videlo sa to v poriadku ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre tak skusim zohnat novu packu na ovladanie smeroviek .. este ta poprosim nevies mi povedat ako to mam objednavat lebo mam aj tempomat a na tej packe mam taky vypinac na svetla alebo naco to je ma to dve polohy on a of prepina sa to smerom k dveram alebo smerom k pravim dveram ... myslim ze to je nieco na svetla alebo co ... no mne svietia svetla stale hned ako nastartujem sa rozsvietia ... to mam od skodovky tak ...

Ako zistim aky typ packy to je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...