Přejít na obsah

Zaváda - kontrolka systému výfukových plynů


Promy

Doporučené příspěvky

Zdravim chlapi .. dneska se mi po natankovani na OMV rozsvitila kontrolka systém kontroly výfukových plynů ... nevíte jetli to můze byt tim natankovanim ? zacalo to po ujeti asi 100 metru... stalo se to nekomu ? co ted s tim ? :( diky za rady ..

pardon za chybu v nadpisu :D jinak je to kontrolka :D

post-17908-1261327166_thumb.jpg

Editováno: , autor: Promy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapi .. dneska se mi po natankovani na OMV rozsvitila kontrolka systém kontroly výfukových plynů ... nevíte jetli to můze byt tim natankovanim ? zacalo to po ujeti asi 100 metru... stalo se to nekomu ? co ted s tim ? :( diky za rady ..

pardon za chybu v nadpisu :D jinak je to kontrolka :D

treba to hodit na počitač a odstranit chybu to je celé pochybujem ze by u tvojho new auta bolo nieco s lambdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua , tak mi spadl kamen ze srdce .. Kontrolka zmizela a je to OK :D tech 16 litru by me asi polozilo :D ... spis jestli nebyl zamrzlej katalyzator .. jsme tu meli -16 stupnu ... nic jineho me nenapada . .

jj vedel som ze to nemoze byt nieco vážne aj keby nezmizlo zbehol by si do servisu nech to daju na VAG a vymazu ti to a ficis dalej a keby ti to dalej vyhadzovalo bola by tam chyba v ten lambde sonde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cooo a to jak sa stalo??co sa ti zadrel alebo co?

v 17.000Km mě odešel motor, jedno ráno jsem chtěl nastartovat a motor jen blafnul a už ho nerozchodili ani v servisu a měnil se celý motor v ceně 110.000kč že ten starý neměl tlaky vlákno je zde: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=79425

Editováno: , autor: Escrito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takk to je brutal a to s nicoho nic si dosiel k autu a neslo som cital ze si isiel otocit volantom ci co a vypol motor tak to ja kolko krát som nakopol auto preparkoval a na druhy den pohodka mam 3 hrnek 51kw a pohodka

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volantem otočit šlo, potřeboval jsem otočit koly tak jsem na chvíli nastaroval auto ale v pondělí jsem ho už nenastartoval. Já se od té doby bojím ráno startovat že se to bude opakovat. Ted se mě zase dvakrát že když jsem motor startoval tak zase motor sám zhasnul ale potom bez problémů, toto mě nikdy nedělalo, tak nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapi .. dneska se mi po natankovani na OMV rozsvitila kontrolka systém kontroly výfukových plynů ... nevíte jetli to můze byt tim natankovanim ? zacalo to po ujeti asi 100 metru... stalo se to nekomu ? co ted s tim ? :( diky za rady ..

pardon za chybu v nadpisu :D jinak je to kontrolka :D

Mě se to taky jednou rozsvítilo, akorát po čipu od Cimbu. Tak jsem mu hned volal a on říkal, že to bude následkem přetankování paliva, že prej když se narve plná nádrž, tak ten benzín přeteče někam do přepadu a když jsem tomu prej po čipu dával záhul, tak si to mohlo nasát benzín z přepadu. Po pár startech by to mělo zhasnout, když ne, tak že mi to další týden píchne na Vag a smaže. Do týdne ta kontrolka opravdu zhasla, už jsem s ním měl ale domluvenou schůzku, tak mi to napojil a ukazoval tu chybu, než ji smazal, už nevím, co tam bylo přesně napsáno, ale něco v tom smyslu, jak mi říkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se rosvítila minulí týden hned po nastartování a auto nechtělo jNouzový režim a hned do servisu.Zjistily že odešel vstřik na druhém válci,vyměnili a vše v pořádku.Naštěstí to bylo ted a šlo to na záruku,za 14 dní bych to musel už platit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
O new auta se může stát cokoliv , mě třeba měnili celý motor :palec2:

Zdarec chlapi,přesně tak,já jsem dopadl podobně,taky mě měnili motor,a co bylo pro mě horší-ani jsem o tom nevěděl. :feve: Zjistil jsem to asi po 3 měsících

a byl jsem pěkně naštvanej.Tak jsem tam šel udělat rutiku,a bylo zjištěno že jak tam vemena přímo ve škodovce montovali plyn tak zalomili vrták v sání,nechali

ten ulomenej kus tam a natočili to.A motor K.O. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím!

Po výjezdu zasněženého kopce, kdy předníkola byla u Fabie II 1.9TDI neustále v prokluzu se rozsvítilo několik kontrloek (servo, ruční brzda, abs a emise). Po vypnutí motoru a opětovném nastartování zmyzely vsechny az na ty emise (tedy "Systém kontroly výfukových plynů"). Je to opravdu závada, nebo jenom nakej sotek v elektrice? Zrovna ted se mi nehodí, aby se mi v tom v servisu tejden vrtali.

Moc díky za odpověď.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"speciální režim" znamená nouzový režim ŘJ nastavý průměrné hodnoty a na některá čidla ve výfuku a motoru nereaguje. Mírně vzroste spotřeba a třeba se trochu změní výkon,ale jet se s tím dá :-)

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...