Přejít na obsah

Zaváda - kontrolka systému výfukových plynů


Promy

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Zdarec, tak to tu trochu oživím ...

Chyba 16804 ... občas kontrolka svítí občas ne ... v rediness vždy bylo vše OK

 

no ted se po době zase kontrolka rozvítila a v rediness bylo tohle:

Zpětné vedení výfukových plynů : Selhalo nebo nekompl

Vyhrívání lambda sondy : Selhalo nebo nekompl

Lambda sonda (y) : Selhalo nebo nekompl

Klimatizace : OK

Sekundární přívod vzduchu: OK

Spalování par: Selhalo nebo nekompl

Zahřívání katalyzátoru : OK

Katalyzátaro: Selhalo nebo nekompl

 

Tak čím začít, co poradíte? díkes

 

můj servisak prave nema nic na mereni lambd, takze hledat jinyho na promereni lambd nebo to muzou byt i praskle svody nebo prerusene kable k lambdam?

ale jinak vyfuk,vlnovec vypada ok, zkousel jsem tedy ucpat vyfuk, nikde jiny unik videt nebyl ale mozna to byla kratka doba a ucpani nebylo kvalitni (napichnul jsem jablko a pridrzel), aby zdechnul motor nebo se objevila dira ....

Editováno: , autor: centris610
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak kdo to psal? kdyz tankujes,tak v hrdle nadrze je videt zeleny ventilek, aby nadrz neprefoukla. 

 

dneska sem nastartoval auto a tak venku smrdel benzin az sem se lekl. jestli to bylo z vejfuku nevim,byla tma. uplne sem se lekl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobry den, mam tiez problem s chybu P0302 a P0420. Prednedavnom sme kupil Skodu Fabiu II1.2 HTP. Prve 3 tyzdne som auto nevidel kedze som bol na sluzobnej ceste. Po kupe auto fungovalo bez problemov, neskor sa vsak  vystriekal motrovy priestor wapkou. Po nastartovani auto sklbalo a neskor zhaslo a nedalo sa nastartovat. Vysusili sa sviecky a auto islo. Na diagnostike sa objavili 3 chyby bohuzial neviem ake kedze som bol v tej dobe este na sluzobnej ceste. Po vymazani chyb sa na aute jazdilo a znovu sa objavili chyby  islo o chyby P0302 a P0420. Auto ale islo ASI normalne nesedel som v nom ked bolo bez chyb tak to nemozem porovnat. Spotreba na dlhsie vzdialenosti mimo dialnice sa pohybuje okolo 5.3 -5.6l/100km (2x osoba bez batozin). Chyby sa znovu len zmazali a na aute sa znovu jazdilo teraz sa pravidelne objavi chyba
Chyba P0420  Catalyst System Efficiency Bellow Threshold (Bank1)
-> Rich to Lean sensor threshold voltage(constant) - merane cez Torque Pro
Max:64
Current :124

Viete pomoct kde by mohla byt chyba ? je mozne ze  zoskratovala lambda sonda ,alebo bude problem v katalyzatore ?
Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím, prosím o radu. Motor se chová normálně, spotřeba běžná. Objevila se mi kontrolka diagnostiky (grilované kuře), načetl jsem, vymazal chybu. Chyba (viz foto) se nepravidelně po vymazání objevuje, někdy po 600km, jindy po 1700km nebo i po 100km. Je mi někdo schopný takto na dálku poradit, zda se jedná o lambdu nebo je kat na výměnu? Fabia I, 1.2 12V/47kW, r.v. 2005 Děkuji.

Screenshot_20200227-090708.thumb.jpg.ac36a35a8068a336da193b2f69074407.jpg112906125_Screenshot_20200227-161117_inCarDocfree.thumb.jpg.d392e30d476c121faca3da1a6045e5f8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...