Přejít na obsah

Volant victor


@Honza@

Doporučené příspěvky

Ahoj, koukal jsem všude možně po netu ale nějak jsem toho moc nenašel....jednu dobu se pořád nějakej oběvoval na aukru a na Sbazaru, pak zas ne a po měsíci tam byl zas...ale když jsem se snažil spojit s inzerentem, tak to nikdy nevyšlo... už se to u něm i jednou mluvilo v souvislosti s tříramenejma a čtyřramejma volantama, ale pořád to neřeší můj problém, kde ho splašit... neví někdo?

post-22859-1261345752_thumb.jpg

Editováno: , autor: @Honza@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je parádní, vo tom žádná :-) mám sice na svým autě volant se starym pytlem, ale jeden faceliftovej airbag se mi doma válí... můj starej volant už to začíná mít pomalu za sebou, tak jsem se začal shánět po nový obruči...no a když jsem viděl tenhle, tak bylo jasno....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarvím na aukru jsem tento volant taky našel přečetl jsem si celej článek a jedno mě tam nepasuje protože tam je malym napsany pod textem že se do octavii dávali dva typy aitbagů jedna verze má 155mm úchytné čepy a druhá verze má 160mm úchytné čepy taky jsem tento volant řešil a přemýšlím ale nemohu se dobrat k tomu protože mám OCT r.v.2001 jestli má tato octávka 155 nebo 160mm úchytné čepy poraďte prosím. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nelisi se rozteci jen pred a po facelift verze

ja ho mam taky, pasoval bez problemu, beze sporu lepsi nez original plastak

Tazz7: rucicky jsi necim natrel? Chtel bych bilo cervene podsvetleni (ala Audi).

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarvím na aukru jsem tento volant taky našel přečetl jsem si celej článek a jedno mě tam nepasuje protože tam je malym napsany pod textem že se do octavii dávali dva typy aitbagů jedna verze má 155mm úchytné čepy a druhá verze má 160mm úchytné čepy taky jsem tento volant řešil a přemýšlím ale nemohu se dobrat k tomu protože mám OCT r.v.2001 jestli má tato octávka 155 nebo 160mm úchytné čepy poraďte prosím. díky.

Jde jen o to, jestli máš facelift volant nebo starej. Pokud máš r.v.2001 máš pravděpodobně facelift (leda že by tam někdo starej dal), tudíž Ti na ten Victor volant airbag sedět bude.

Editováno: , autor: Pajk85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...