Přejít na obsah

Vnútorné osvetlenie zo Superba


touareg3

Doporučené příspěvky

Zdravím, zohnal som si vnútorné osvetlenie zo Superba. Zapojenie som vyskúšal z tunajšieho fóra,len sa mi nejako nezdá rozsvecovanie žiaroviek. Pri vypnutom osvetlení, teda aj zatvorení dverí, sa pri stlačení jedného,alebo druhého tlačítka čítacej lampičky rozsvietia všetky štyri žiarovky. pri zapnutí obidvoch čítacích lampičiek zostanú svietiť len čítacie lampičky a stredné dve žiarovky zhasnú. Nedá sa rozsvietiť samostatne ľavá,alebo pravá čítacia lampa. Je to tak správne???

Ešte dotaz. Menil už niekto LED-ky zo zelených na červené v tom vnútornom osvetlení? Plošák je tam navarený na viacerých miestach s tou umelou hmotou do ktorej je posadený. Aby sa mi to potom celé nerozsypalo:)

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaká schéma zapojenia by sa nedala sem hodiť? alebo link? Dík

T6/1 - osvětlení natáhni třeba od spínače světel (šedo/modrá)

T6/2 -

T6/3 - propoj vnitřní osvětlení z původního konektoru přepoj hnědo/ modrej drát

T6/4 - kostra - z původního hnědá

T6/5 - propoj kladný pól vnitřního osvětlení z původního červeno/ černá

T6/6 -

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...%C4%8Dka+superb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som svetlo rozobral, boli vyskratované dve usmerňovacie diódy končiace na voľný kontakt č.6, preto svietili obe čítacie lampičky naraz. Už keď som to mal rozobrané celkom, vymenil som aj LED za červené,lebo mám všetky vypínače a spínače v aute na červeno. Dík. Už len osadiť, dnes som objednal konektor s pinmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...