Přejít na obsah

Prasklé čelní sklo


DUsoft

Doporučené příspěvky

CARLITO:REKLAMOVAT!!!! Kde ti tak odborne lepili sklo prezrad. Vyrezu a osadia povodne sklo.

H&D Autosklo . Vcera som tam bol(uznali reklamaciu), a tvrdili mi, ze tam daju nove ine sklo-vraj toto pouziu ako sklo druhej triedy ....niekomu kto za to da tretinovu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Potom , ked ti to osadia, si dobre skontroluj , ci ho nahodou nemas osadene krivo(pripadne im povedz, aby si dali zalezat). Pozri si na oboch stranach vzdialenost dolneho okraja skla od karoserie(mala by byt rovnaka cca 5mm) . Mne ho vymenili , bolo to krivo, a v reklamacii menili druhy krat, potom uz bolo OK.

Editováno: , autor: Carlito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj lidi,

koupil jsem si octavii a ma praskle predni sklo. Trosku se ztracim v barevnosti pruhu na skle, muzete mi prosim trosku vysvetlit jake bych mel sklo koupit?

Pripadne i nejakou nabidku, mam senzor deste :)

a porebuju potom piskovat skla ...

Diky Honza

ahoj muzu ti dodat pilkington 3000 kc pro destak a nahore zatmaveny kourovy pruh ( orig)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...