Přejít na obsah

Prasklé čelní sklo


DUsoft

Doporučené příspěvky

ja som pred 2ma tyzdnami isiel po dialnici bratislava-brno a na zahori ked som predbiehal kamion tak oproti sa predbiehali dva kamiony a oproti vyletel asi kamen alebo ine svinstvo (v tom useku neboli ziadne kriky co byvaju medzi zvodidlami) trafilo to lavy bok auta a ten rachot ako svina - zastavil som na najblizsej pumpe ze kuknem co sa to stalo - na slovnaftke pri zavode - kedze bola tma nic som nevidel.. rano kukam na auto a po boku ryha v skle ako svina - v skle v mojich/soferovych dverach.. a este kus akoby zarezany do gumy vo dverach v skle..

keby ten kamen (alebo neake zelezo ci co to bolo) keby to vletelo na celne tak mam dieru aj v zadnom okne popripade v hlave.. alebo ak by som mal dole okno tak bud nemam oko alebo prasknutu lebku..

mal by byt zakaz predbiehania kamionov kamionmi.. pici aj s nimy

mimochodom neviem si predstavit keby som to chcel hodit na poistovnu ako si mam opisat cislo kamionu ktory ide oproti mne na dialnici???

ale hlavne ze som zdravy a nic sa mi nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thomson, ja som prešiel rovnako ako ty predošlými modelmi Škodoviek (mal som ale 4, na začiatku ešte Favorit). Od Felicie vždy nové. Ale že ti napríklad na Felicii nehnili 5. dvere som prekvapený. Ale nemyslím, že by OII bola nejako odfláknutá.

K tomu sklu. Na Fabii mi tiež cez noc prasklo sklo. Až podrobným skúmaním som zistil, že kamienok trafil sklo pár mm od okraja (v tej čiernej časti) a od tej jamky sa tá prasklina začala šíriť. Resp. večer ešte nič a ráno asi 15 cm dlhá prasklina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim viac je poskodenie blizsie k okraju skla tak tym viac je nachylnejsie na prasknutie. Ja som mal na Felde dve dost velke jamky od kamienkov a relativne dlhy cas som s tym jazdil bez toho, aby sklo prasklo, alebo sa zacala tvorit nejaka prasklina. Na Fabii som chytil tiez nejaky suter a mal som tam malu jamku (len povrchovo) a jazdil som s tym asi pol roka bez nejakych nasledkov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thomson, ja som prešiel rovnako ako ty predošlými modelmi Škodoviek (mal som ale 4, na začiatku ešte Favorit). Od Felicie vždy nové. Ale že ti napríklad na Felicii nehnili 5. dvere som prekvapený. Ale nemyslím, že by OII bola nejako odfláknutá.

K tomu sklu. Na Fabii mi tiež cez noc prasklo sklo. Až podrobným skúmaním som zistil, že kamienok trafil sklo pár mm od okraja (v tej čiernej časti) a od tej jamky sa tá prasklina začala šíriť. Resp. večer ešte nič a ráno asi 15 cm dlhá prasklina.

my taky meli feldu a zadni vrata nehnily, ale byla garazovana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dusoft: No pekne!

Naša schytala tiež do čelného skla pekný kus šutra, vpravo dole asi 3 cm od okraja. Hneď zastaviť, prelepiť páskou, poriešil to známy mechanik, ktorý "magické oko" zacelil nejakou gebuzinou. Klop klop, zatiaľ nič nepraská.

Ďaľšiemu známemu s O2 prasklo čelné sklo, keď šiel auto ručne umývať. Asi horúce sklo. Po zastriekaní skla wapkou to spravilo pekné puk a bola pavučinka ako vyšitá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměněno.

4h práce.

Jinak - měl jsem prasklou žárovku v mlhovce, ale aby kvůli tomu muselo auto na hever, to jsem ještě nezažil. Blééé. fuck

Uznali ti to na záruku?

Já mám novou služební fabku. Po cca měsíci a 6000km jsem ji odstavil odpoledne do garáže. Nic tam nebylo, okno čisté. Ráno uprostěd odspodu trhlina cca 15cm bez tečky po kamínku. Ten předchozí den bylo horko a měl jsem puštěnou klimu.

Servis to uznal na záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jamky od kamínků jsou všude možně jenom v linii té praskliny není ani ťuk.

Jakou mas serii?

to zjistím kde?

(jsem kameraman, elektronik, trochu radioamatér a milovník piva - nejsem jehovista, komunista, okultista a jiný -ista ... a ani automechanik).

:smich::smich: Promiň, vypil jsem dvě piva -_--_-

Šlo to na pojistku okna - prý je to rychlejší řešení. Pondělí nahlásit, ve čtvrtek hotovo. Víte kolik stojí okno na OII Elegance s tmavým pruhem? 3237,- bez DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Vcera som bol menit Celne Sklo . Dali mi tam Splyntex so Sedym pruhom, ale je krivo osadene. Na spodku na jednej strane 1cm od stlpika a na druhej strane 3mm od stlpika , cize spodok je posunuty dost do lavej strany. Mam to podla vas reklamovat ? Neposeru to este viac ? Daju mi tam to iste alebo nove sklo ? :help:

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...