Přejít na obsah

Fábie 2009


Standis

Doporučené příspěvky

1, Moc se mě tahle soutěž líbí....zůčastním se také...sice na starých kolech...ale zůčastním...

2, Všechny auta sou moc pěkné,ale upravovat umí skoro každe,pak už je to jen podle vzhledu a libosti majitele...

- Docela bych sem připojil i 3 fotku a to fotku když Fabu kupovali ... někdo jen koupí a stará se ... a to by byla jiná ...

3, Určite nejvíce se mě líbí : lukyssek : HTP na 17" lol

PS ... fandím všem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy končí hlasování?? 31.1.2010 ve 24:00?? Já jen abych to stihl vložit:-) Doufám, že až večír, protože přijedu dom k PC kde mám fotky až 31.1. nějak večír domu cca kolem 21:00, tak abych to nepropásl:-(

no vidíš, jak jsi to hezky stihnul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anketa spuštěna,prosím soutěžící o zkontrolování svych nicku.

PROTOŽE JSTE KANCI A NE VŠICHNI JSTE POJMENOVALY SOUTĚŽNÍ SNÍMKY PODLE PRAVIDEL TAK SOUTĚŽÍTE PODLE NICKU.

Dal jsem možnost hlasování pro více než jednu možnost tak prosím dejte hlas maximálně třem soutěžícím,kteří by podle Vás měly postoupit do semifinále a do finále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anketa spuštěna,prosím soutěžící o zkontrolování svych nicku.

PROTOŽE JSTE KANCI A NE VŠICHNI JSTE POJMENOVALY SOUTĚŽNÍ SNÍMKY PODLE PRAVIDEL TAK SOUTĚŽÍTE PODLE NICKU.

Dal jsem možnost hlasování pro více než jednu možnost tak prosím dejte hlas maximálně třem soutěžícím,kteří by podle Vás měly postoupit do semifinále a do finále.

tak jsem zkusmo hlasoval a mam pocit že hlasování nefunguje tak jak má, podařilo se mi dát celkem 3 hlasy(1-10,11-20,20-....)

tudíž si myslím že to není moc spravedlivé....

edit: návod jak hlasovat jsem přečetl teprv ted, ale stejně dle mě není fér vybírat z těch 3skupin po jednom hlasu....

Editováno: , autor: lukyssek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Pticovi to šlo taky, že mohl vybrat 2 fotky z 1 skupiny

proto komu tak nešlo hlasovat a musel vybrat pouze jednu fotku z každé skupiny, ať mi pošle SZ a napíše tam, pro koho hlasoval a napíše tam, komu by chtěl hlasy dát, aby to bylo pro všechny stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...