Přejít na obsah

cvakání u TDI


kamilk

Doporučené příspěvky

Zdravím, cvakání v motoru se tady už sice řešilo, ale asi mám jiný typ problému. TDI 1,9, rv 1999. občas při jízdě cvaká odněkud z prostoru před řidičem. Nezávisí to na otáčkách motoru. Nedělá to při každé jízdě a nekdy to začne i během ní. Po vypnutí motoru se cvakání ozývá tak ještě cca 3-4 sekundy a pak to přestane.

Bez cvakání má motor tichý chod, s ním je to jak v traktoru (no to přeháním).

Kamil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale releova deska je uvnitř auta ne? Zdálo se mi, že při otevření kapoty motoru to jde slyšet mnohem více. Navíc mi teď dělali výměnu žhavičů a součástí toho bylo i proměření relé žhavení a vše bylo OK. Kdyby to bylo to relé, má to nějaký vliv na žhavení při startu motoru nebo při jízdě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, cvakání v motoru se tady už sice řešilo, ale asi mám jiný typ problému. TDI 1,9, rv 1999. občas při jízdě cvaká odněkud z prostoru před řidičem. Nezávisí to na otáčkách motoru. Nedělá to při každé jízdě a nekdy to začne i během ní. Po vypnutí motoru se cvakání ozývá tak ještě cca 3-4 sekundy a pak to přestane.

Bez cvakání má motor tichý chod, s ním je to jak v traktoru (no to přeháním).

Kamil.

Ahoj Kamil, ja mám podobný problem, ale mne cvaka ventil, ktory je spojeny hadickami s ventilom N 75. Mam OI combi 1999 1.9 TDI a dokonca jedna hadička z N75 nie je ani zapojena a ani neviem kam patri. Ak ju zablombujem, tak motor chcipne. Nevieš poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...