Přejít na obsah

nádobka ostřikovačů


vick

Doporučené příspěvky

Zdar kucí.potřebuju radu.Ztrácí se mi přes noc voda z nádobky ostřikovačů.Někde je něco povolené nebo prasklé.Jde mi ale o to aby jak se na to budu dívat tak abych něco neujebal.

Takže jakým stylem demontovat?Určitě musím sundat kryt od nádobky serva že?Ale co dál?Jak to je řešeno?Je na konci nádobky ostřikovačů nějaká hadička nebo tam jsou hned motorky?dá se to nějak odpojit bez velké demontáže abych mohl popřípadě nádobku vyndat a přitom nepoškodil co já vím třeba právě ty motorky nebo nějak ostřik světel?

Kdopak ví a poradí?Díky předem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zjištěna příčina.Je prasklý motorek(čerpadlo)ostřiku světel.Tak jsem jen tak z prdele volal do škodovky a cena 1800kč.Mě vomejou.Musím to najít někde na e-shopu.

Superb tedy odstaven a čeká až to někde splaším což nebude dřív než v novém roce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vito nevim jestli jsi to uz resil - kupoval jsem tento motorek u nas osobne v www.prondo.cz - kupuju tam za VC a vysel me tusim kolem 360,-

Vymena za cca 15-20min - sundas jen naraznik a hned na to vidis. Nejhorsi bylo sundat tu hadičku z motorku, ale šlo to - mrkni do sekce Muj Sup, tam jsem to popisoval i s fotem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito nevim jestli jsi to uz resil - kupoval jsem tento motorek u nas osobne v www.prondo.cz - kupuju tam za VC a vysel me tusim kolem 360,-

Vymena za cca 15-20min - sundas jen naraznik a hned na to vidis. Nejhorsi bylo sundat tu hadičku z motorku, ale šlo to - mrkni do sekce Muj Sup, tam jsem to popisoval i s fotem...

vše mám hotovo kamaráde.povedlo se mi to ještě před novým rokem.motorek jsem měl trošinku dražší.Stál asi m500kč a byl jediný co měli na skladě.Tak jsem nečekala koupil.Ve škodovce za něj chtěli 1800kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...