Přejít na obsah

nejede, netahne


Ivanek007

Doporučené příspěvky

ahoj, tak po tom co mi tu bylo rozmluveno levne chipnout motor, sem se rozhodl to nejak resit.

1. auto nejede, proste netahne pri 2000 na jednicku to neudela nic, az na dvojku je mirne citit ze tahne, ale nezatlacuje do sedacek jako driv.

2.nema silu. netahne jak v nizkych ani ve vysokych otackach.

3. zere jako tank. Vcera sem natankoval rucixku sem mel na 3/4 nadrze, dnes sem ujel 40km a rucika je presne na pulce mezi 1/2 a 3/4 takze dle meho ta tak 10litru papa.

A nejlepsi by bylo kdyby tu byl nekdo s octou z okoli kolina, aby se dalo najit to co je v riti.

Nemam penize na to aby nekdo napsal ze je to vaha, ja za ni dal 2000 a pak to vaha nebyla atd....

díky

jo a 600km za nikym taky nejedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemuzes od nekoho na 10 minut zapujcit vahu aby jsii to vyskousel projet? Ja kdyz jsem si nebyl jistej ze je vyha v coudu, rovnou mi ju pucil jeden pan v servise a rekl mi ze kdyz to bude ok a uz nebude auto projevovat zadne znamky lenosti, ze mu ju mam pak dojet zaplatit. ani jsem necekal na zadne velke projizdky, jen jsem vyjel z brany servisu tak uz po 100m jsem vedel ze problem je vyreseny. Toz jsem se hned vratil a vahu zaplatil. :palec2:

No a kdyz uz budes tutove vedet ze je vaha v haji , ku si ju od pana Jestera na foru. v bazaru prodava funglovky za cca1450,-kc origo BOSCH :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemuzes od nekoho na 10 minut zapujcit vahu aby jsii to vyskousel projet? Ja kdyz jsem si nebyl jistej ze je vyha v coudu, rovnou mi ju pucil jeden pan v servise a rekl mi ze kdyz to bude ok a uz nebude auto projevovat zadne znamky lenosti, ze mu ju mam pak dojet zaplatit. ani jsem necekal na zadne velke projizdky, jen jsem vyjel z brany servisu tak uz po 100m jsem vedel ze problem je vyreseny. Toz jsem se hned vratil a vahu zaplatil. :palec2:

No a kdyz uz budes tutove vedet ze je vaha v haji , ku si ju od pana Jestera na foru. v bazaru prodava funglovky za cca1450,-kc origo BOSCH :palec2:

Nemohu najít toho Jestera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na diagnostice sem nebyl, ale vaginu mam, asi to behem svatku naloguju a dam to sem, a nikde si to pujcit nemuzu, nemam od koho. A vcera prijela kamoska oktavkou a ma motor o HODNE tissi nez ja. Na volnobeh to mam hlucny. a pak sme jeli, a fakt neskutecnej rozdil v jizde. ja to mam jako sdi. Ale ta hlučnost mi nejde do hlavy, treba pritelkine uz z dalky pozna ze jedu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak po tom co mi tu bylo rozmluveno levne chipnout motor, sem se rozhodl to nejak resit.

1. auto nejede, proste netahne pri 2000 na jednicku to neudela nic, az na dvojku je mirne citit ze tahne, ale nezatlacuje do sedacek jako driv.

2.nema silu. netahne jak v nizkych ani ve vysokych otackach.

3. zere jako tank. Vcera sem natankoval rucixku sem mel na 3/4 nadrze, dnes sem ujel 40km a rucika je presne na pulce mezi 1/2 a 3/4 takze dle meho ta tak 10litru papa.

A nejlepsi by bylo kdyby tu byl nekdo s octou z okoli kolina, aby se dalo najit to co je v riti.

Nemam penize na to aby nekdo napsal ze je to vaha, ja za ni dal 2000 a pak to vaha nebyla atd....

díky

jo a 600km za nikym taky nejedu...

Tak jsem na tom stejne, zere, nejede, manzelka ma O1 81kW jako ja a to je proste letadlo, lehce polechtam plyn a jsem v sedacce jako na centrifuze....vsechno zkontrolovany co by mohlo bejt spatny vymeneny,,,nejede, netahne, zere a hluk jako traktor....samo ze vyfuk je taky zkontrolovany.....byl jsem uz ve ctyrech servisech....nic.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jeste dotaz, ted sem si na to cerpadle steloval predvstřik a to se povedlo. ALe futr mi to pri 2000ot nezatahne jako driv. skoumal sem to a dve V.I.S. sem skousel turbo s odpojenou regulaci a pri 3000ot tam melo byt 1.7bar a ja mam 1.4bar. JE turbo v haji, nebo to muze delat jen cidlo??? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...